Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • decat si pastele...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • asta e fault de rosu direct! a accidentat "mortar" limba materna
      Keep walking...

      Comment


      • Expresia se foloseste in zona Buzaului, chiar dcaa nu este @grmatically corect@. Inseamna inclusiv perioada Pastelui (cateva zile).

        Uite un exemplu din presa: http://www.prosport.ro/fotbal-intern...umele-13720116

        Comment


        • Ceasul se reglează după radio... și se lasă acolo.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Originally posted by razvanamza View Post
            Expresia se foloseste in zona Buzaului, chiar dcaa nu este @grmatically corect@. Inseamna inclusiv perioada Pastelui (cateva zile).

            Uite un exemplu din presa: http://www.prosport.ro/fotbal-intern...umele-13720116
            Ok. Doar nu mai da exemple din presa... De ce? Pt ca articolele oricum apar, indiferent ca-s scrise corect sau nu.

            Comment


            • Pana dupa care Paste, catolic sau ortodox?
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Musulman

                Comment


                • sunteti offtopic

                  Comment




                  • Dintr-astia sunt prin Belgia. Cei care se "mandresc" ca n-au terminat o facultate.
                    Si apoi ne mai miram de ce ne zic ceilalti ca suntem cum suntem. Cand avem asemenea specimene.

                    Si sa analizam putin textul:
                    1. "pe NET dar si in Biblie spune sa ne iubim aproapele,hai sa o facem, nu sa ne jignim si sa ne insultam ca ultimii" - sursa lui de informatie principala ramane internetul (nimic in neregula cu asta, insa substratul este altul - superficialitatea, ce se vede si dupa felul in care pune virgulele)
                    2." Nu toti avem facultate . Eu nu am si ma mandresc ca nu am pierdut timpul degeaba intr-o facultate din Romania (ca intr-o paranteza "Si batut si cu banii luati")." - un elev mediocru, deloc silitor ce nu avea ca target sa ajunga la vreo universitate de stat, sanatoase. Ci doar la o facultate privata, si probabil de cea mai joasa speta (Spiru Haret).
                    3. "Poti chiar tu intra sa vezi obtiuni si accesorii pe dacia.fr ! sunt" - singura carte citita este probabil un rezumat de pe net.

                    Rezumand: am putea spune ca dezvolta o tulburare de personalitate, actual in stare incipienta (nu ce vedeti la TV cu "2 oameni intr-unul"). Usor histrionic cu influente de tipul schizotip.
                    Mai pe scurt: UN LENES CE STIE EL!

                    Comment


                    • Cezar, si eu am "urmat", "terminat" sau cum vrei tu sa zici, mizeria aia de universitate S.H. (si la propriu si la figurat). Nu ma mandresc cu asta si nici nu doresc a-mi aloca laude necuvenite, fiind un elev mediocru din anumite privinte, dar si sclipitor, privind din alt unghi. Si nu o spun eu, au spus-o unii profesori. La mine problemele au fost de alta natura, nicidecum lenea de a invata.

                      Dezvoltam subiectul, intr-o discutie "live", la o eventuala intalneala.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Lasa bre, ca pe tine te stiu, esti om silitor. Cine are ochi si experienta isi da seama si din tonul vocii.

                        Comment


                        • Daca iei un Logan nou pe benzina, nu ai de ales, ori 1.2 ori 0.9.




                          Nenea K, te-am prins pai ori n-ai de ales, ori ai de ales ?
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Perle! De Pe Forum Adunate

                            E o eCStorsiune


                            Sent from mobile
                            Last edited by jonnie007; 6 May 2015, 14:02.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • voia sa zica ca n-ai multe optiuni.

                              Comment


                              • a unui degajament ?
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google