Dacia "Golan" 1.4 Preference

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    El se refera ca la 10 ani cat are masina, nu mai merita investit in ea, si probabil zice ca sa mergi cu ea pana pica de tot...in vederea achizitionarii alteia, si este poate undeva logic...daca ai bani de alta.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #17
      Dupa cum scrie in prima postare, nici nu are permisul luat, credeti ca ii pasa acum de alta masina?

      Abia sa invete sa conduca pe aceasta
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • #18
        Corect. Eu in loc de tuning, de banii aia asi baga benzina si asi face kilometri....
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #19
          Originally posted by mumus View Post
          Corect. Eu in loc de tuning, de banii aia asi baga benzina si asi face kilometri....
          Cel mai bun sfat.

          Comment


          • #20
            Nu vreau sa ne certam... Pai in definitiv,bani de alta masina nu am ca deocamdata sunt licean Cativa ani o sa raman cu rosia...dupa mai vedem noi

            Comment


            • #21
              Taie-i arcurile, intoarce-i jantele, pune nike si manele! Esti zeu!

              Comment


              • #22
                Sunt masini mult mai vechi de 10 ani in care s-au investit bani si intrec chiar si unele noi din ziua de azi . Bun venit pe forum si spor la tunarit. Parerea mea este sa incepi cu aspectul dupa cu mecanica ( daca nu apare vro defectiune mecanica sa trebuiasca sa umbli la ea )

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Cezar View Post
                  Taie-i arcurile, intoarce-i jantele, pune nike si manele! Esti zeu!
                  Nu sunt genul...
                  Originally posted by ir.alexandru View Post
                  Sunt masini mult mai vechi de 10 ani in care s-au investit bani si intrec chiar si unele noi din ziua de azi . Bun venit pe forum si spor la tunarit. Parerea mea este sa incepi cu aspectul dupa cu mecanica ( daca nu apare vro defectiune mecanica sa trebuiasca sa umbli la ea )
                  Pai cu aspectul voi incepe prima data Folie pe geamuri, si daca o sa am o finantare mai mare la anul,alte jante

                  Comment


                  • #24
                    Bine ai venit printre noi Loganistii
                    Multa bafta in obtinerea permisului Si cum spuneau colegii mai sus fara emotii pentru ca nu sunt bune ) (experienta proprie)
                    Revenind la bolizii nostri iti urez multi km fara incidente si spor la modificari
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                    Comment


                    • #25
                      Multumesc ! Pai emotii exista...dar putine ca-s barbat Peste 2 saptamani o sa vorbesc cu instructorul sa vedem cand trecem la treaba

                      Comment


                      • #26
                        Mult succes!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                        Comment


                        • #27
                          Doamne-ajuta

                          Comment


                          • #28
                            Luni incep scoala de soferi Sper ca totul sa mearga ceas,si sa ma vad cu permis vara asta

                            O poza cu motorasul:
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Eventual cu capacul filtrului de aer
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • #30
                                Nu am mai postat de ceva timp...cam asa arata masina in momentul de fata,dupa o baita, si dupa ce i-am schimbat 2 capace de la roti (45 lei capacul).O sa scap si de husa aia oribila de pe volan,cat de curand...

                                In alta dezordine de idei,am avut prima ora de condus (m-am descurcat ok,instructorul a fost multumit-credea ca am mai condus inainte,dar in realitate era prima data la volanul unei masini ).Astazi am avut a 2-a ora,dar sincer am cam dat cu bata in balta si am fost jalnic la propriu...asta m-a cam demoralizat,dar maine sper sa-mi revin,si sa acord mai multa atentie
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google