Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O fi bugetar cu copii si are reduceri.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Cine ma ajuta si pe mine cu un info....

      Mai sunt diferente de pret intre mediul online la polite si cele facute prin mall-uri/magazine, etc. ? In continuare e mai ieftin sa faci polita online?

      Mersi!
      Just Hold Onnnnnn....

      Comment


      • NU mai exista diferente !
        Acum ai sansa sa mai ciupesti cate o reducere "la negru" de la agentul de asigurari. Dar daca pana acum ai facut doar online e mai greu sa gasesti unul dispus sa lase la bani daca nu esti clientul lui fidel !

        Comment


        • Pai pana acum am facut online...la varsta mea mai gaseam cate o reducere bunicica. Acum nu mai are rost sa mai fac online. Merci de raspuns!
          Just Hold Onnnnnn....

          Comment


          • Corect. Mai bine te deplasezi, ca timpul si deplasarea nu costa nimic. Bravo!

            Comment


            • Nu-mi dau seama daca mesajul tau e ironic...sau nu.

              E putin mai simplu pt. mine acum sa fac direct la brooker in ideea ca nu trebuie sa mai stau dupa curier. Ca desi daca specific ca ma gaseste dupa ora 16 acasa....tot la 11 ajunge la mine. Si exact asa cum am spus...daca nu am reducere online, nu-i vad rostul.
              Just Hold Onnnnnn....

              Comment


              • astia mi-au adus-o mereucand am stabilit eu.
                si mie mi-au fost buni fiindca puteam plati si cu cardul. trebuia doar sa le zic dinainte. basaca ca nu ma intereseaza cand expira ca au ei grija sa ma anunte. o aduc ei personal, nu lucreaza cu firme de curierat.
                Cauti cel mai ieftin RCA in 2023❓Calcul asigurari RCA online. Plată online=RCA instant pe email. Livrare Gratuită. Comanda acum cel mai ieftin RCA❗

                Comment


                • Anul trecut 310 lei pe un an la asirom, anul asta 390 lei pe un an la astra, fara daune vreodata... Asirom e 474,Groupama 740...
                  La motoreta a scazut cu bonusul, dar la masina cred ca doar odata in 6 ani fara daune si fara pauze in asigurare.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • N-am platit niciodata mai putin fata de anul precedent, indiferent ca a crescut bonusul.

                    Comment


                    • Tu orcium platesti mai putin ca mine ca esti mai in varsta si nu stai in Bucuresti.
                      Eu am platit mai putin anul trecut ca am trecut de pragul de 30 de ani, cred ca aia a contat mai mult decat bonusul lu peste.
                      la firmele serioase vad ca e 750 de lei RCAul in cazul meu (generali, alianz etc).
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Cei care de la introducerea bonus/malus nu au avut evenimente, la anul vor avea polite cu B14.
                        B14 e ultima clasa de bonus, cu reducere de 50%.
                        Bun, si dupa aia cum ii mai rasplatesti daca nu au incidente?

                        Comment


                        • O bere la pachet cu fiecare polita.
                          La casco am ajuns la suma minima pe care o pot plati ca cota de prima, dar au scos fransiza.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Astazi am facut o asigurare RCA pentru un W Bora 16,16 v la city insurance pe un an si am platit 436 ron B/M B2 iar din 15 mai o sa se mai scumpearca iarasi asa se aude,iar cand am inmatriculat-o prima data pe 6 luni am platit 210 ron pe 6 luni.

                            Comment


                            • pai e chiar putin la B2. empiric, 210x2=420/an. dar nu inteleg cum ai platit doar 210 cu B0.

                              Comment


                              • Si eu tot pe chestia asta am ramas mirat de pret,daune nu am avut dar au crescut preturile cu aproape 40% .Atata a fost pretul si calculat de mine pe net atata a fost si la broker.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google