Roluire Jante Tabla Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roluire Jante Tabla Bucuresti

    Salut baieti,

    Mi-am luat cauciucuri noi si inainte sa le montez vreau sa roluiesc jantele, am vreo 2 destul de strambe si ma gandesc ca e pacat sa pun asa pe ele cauciucurile noi.

    Unde imi recomandati sa le fac in Bucuresti? Pe google i-am gasit pe astia http://indreptatjante.net/ dar nu stiu nimic despre ei.

    Multumesc!

  • #2
    Recomandat vulcanizarea dupa sos.Fundeni...mai exact vis a vis de reprezentanta OPEL. Costa 50 lei roata. Eu am indreptat 2 de aliaj la ei acum 3 zile....au iesit perfect ! ca noi...nu ma asteptam sa iasa chiar asa de bine...

    Comment


    • #3
      Autosoft dudesti au facut treaba buna la a mea.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #4
        Originally posted by einstein1984 View Post
        Autosoft dudesti au facut treaba buna la a mea.
        Si cat te-a costat?

        Comment


        • #5
          Da si tu un telefon si intreaba de tarife, parca vreo 70 de lei acum 3 ani cand am avut envoie, inclusiv demontat roata, anvelopa etc. Si eraud e aliaj..
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • #6
            Incearca cu incredere Autosoft (Dudesti,Fundeni ....)
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • #7
              int sos berceni cu turnu magurele, spre directia comuna bercceni/centura, imediat dupa itersectie pe dreapta e o vulcanizare. ieri am roluit doua table r14 - 10 ron bucata. maine urmeaza sa montez anvelopele sa vedem.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google