Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E plombat; mai sunt catava gropi ramase neacoperite, in mod inexplicabil
    In orice caz, fata de ce era luna trecuta, acum e super.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • pai au ramas de saminta.doar nu o sa schimbam traditia,sa avem drumuri fara gropi!
      www.diagnoza-auto.net

      Comment


      • Se merge bine. Am fost ieri pe acolo.
        GL-22-TOF

        Comment


        • Sigur ca e mult mai bine; daca ai ghinionul sa dai in cele 3 cratere succesive, situate pe sensul spre Galati inainte de podul de la Traian, atunci in mod sigur ramai cu amintiri mult timp.
          Aseara m-am intors de la tara si inca erau acolo.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Originally posted by nicu500 View Post
            Cineva care a facut in martie Galati - Ivesti - Tecuci, mi-a spus ca drumul este devastat.
            Acum este la fel?
            De asta evit eu ruta asta cand vreau sa vin de la Barlad la Galati..Prefer Cuca ..e plombat..dar nu distrus.. Daca nu.i locul se poate sterge comentul..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • De la Barlad la Galati, drumul e prin Tg_Bujor; ce sa cauti prin Tecuci? Doar daca vrei sa te plimbi.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Batranetea..asa e!! : D
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Pe la Cuca nene Iancule! Am fost sapt trecuta si pana la Balabanesti e chiar bunicel.Cei 10-15 km din jud Vaslui sunt mai rai dar nu de speriat.

                  Comment


                  • Aha; eu stiam de drumul pe la Sivita-Frumusita
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • trebuie sa ii vizez permisul de pescuit al fratelui meu. si am inteles ca la pol de frontiera galati trebuie sa fac asta. stiti cumva mai multe detalii? ce acte imi trebuie, trebuie sa fie prezent titularul etc, orice info?
                      sigpic

                      Comment


                      • Taxa de 30lei la finante si un timbru fiscal de minim2 lei; cu astea te duci la AJVPS, pe Brailei.
                        Vrei si permis de granita (PG)?.
                        In acest caz trebuie sa mergi la Politia de frontiera, langa Turnul de televiziune, cu o copie dupa permis vizat, copie de pe CI, un formular tip (pe care il obtii de la un butic din apropiere)
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • A luat careva benzina de la benzinaria care este pe cosbuc , vis-a-vis de cimitir ? Cum este ?

                          Comment


                          • Cea de langa Mol sau de la Mol?....

                            Comment


                            • Vreau sa cumpar un bidon de Pulimax de la Mafra si venind intr-o cantitate destul de mare ( 4,5 l ) a-si vrea sa il impart si cu alte persoane . Ar fi doritori ?

                              Comment


                              • Poate sa imi recomande vreo cineva un tinichigiu si un vopsitor care sa faca treaba si sa nu fie foarte scump ???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google