Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La cum a crescut mult numarul celor bolnavi de cancer in ultimele decenii, sigur e o coincidenta, nu e de vina alimentatia.

    Nu e vorba de evul mediu, vezi cum au evoluat cazurile de cancer ca numar din anii '50-'60 pana in prezent.

    Si nu se va opri aici.
    De asemenea, potrivit OMS, se estimează că numărul de cazuri de cancer pe an va crește de la 14 milioane în 2012 la 22 de milioane în următorii 20 de ani.
    Noi le avem pe ale noastre, sa lasam americanii si corporatiile sa conduca lumea.

    Dan Sova si-a dat, marti, demisia din Senat, inainte ca Biroul Permanent sa discute din nou cazul sau.
    Face ca Voiculescu, il vor cerceta la prima instamta, recurs, apoi alta instanta... il apuca pensia pana la condamnare.
    Daca era senator, il judecau la o instanta superioara, direct.

    Nah, ca a dezmintit!
    Dan Sova si-ar fi dat, marti, demisia din Senat, inainte ca Biroul Permanent sa discute din nou cazul sau, au declarat surse citate de Realitatea TV, insa senatorul PSD a dezmintit categoric.
    Last edited by mr.K; 26 May 2015, 12:25. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Cancer faci si de la microunde, telefoane mobile, poluare din aer, soare...; cum ziceam, go to siberia, acolo e mai curat si nu faci cancer daca maninci ce cultivi (salcam si tantari stiu ca au succes pe acolo).
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Siberia va fi populata cu chinezi in viitor, iar eu nu am chef sa invat mandarina

        einstein, un proverb indian spune ca omul isi sapa mormantul cu dintii.
        Iar eu ii cred pe indieni, ca la cat stau degeaba coloratii, au tot timpul din lume sa mediteze si sa gaseasca adevarurile universale simple.

        Ce saracie la suedezii astia, nu le dau parlamentarilor lor cate o viluta, o camera de hotel de 5 stele, sofer, asistenta...

        Parlamentarii suedezi au la dispoziție garsoniere deținute de stat, cu o suprafață de circa 40 de metri pătrați. Bucătăria este împărțită la comun, nu există personal de serviciu. Demnitarii nu au secretare sau consilieri, nici mașini de serviciu cu șofer. Nici primarii și guvernatorii nu au dreptul la reședinte oficiale gratuite, iar consilierii nu au …


        Nu mai spun de IMUNITATE, care la parlamentarul suedez e lipsa!
        Last edited by mr.K; 26 May 2015, 14:06. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Subscribe to your favorite music: https://bit.ly/3im3i2MSubscribe to the main YouTube Channel: RotonMusicTV https://bit.ly/2OjY5bDYou know you want to click ...

          Comment


          • foarte tari. ii stiu de mult. au bucati tari de tot.
            au fost intrebati intr-un interviu cum e Dorohoiul, ca ei sunt de acolo.
            la care ei: "ca o intersectie din Bucuresti"
            pe aia cu morosanu in distributie (Dunitru) o stii ?
            cu:boierul Dumitru - Sebastian Ciobanu;tatarul - Catalin Morosanu;domnita - Andreea Boboc;formatia emo - Bobi Dumitras, Bobo Burlacianu, George Maxim, Alex ...
            Last edited by B997NDL; 27 May 2015, 15:18.

            Comment


            • DAaaaaa... sunt simpatici moldovenii astia

              cele mai tari versuri ale celei mai tari trupe din romania
              Last edited by Cezar; 27 May 2015, 15:34.

              Comment


              • nu e bine sa generalizezi, ca asta inseamna rasism dar dupa mine, moldovenii au cel mai tare simt al umorului.
                aveam un coleg de facultate din bacau, care ar fi putut faci bani buni in stand up comedy. era jale cu el, radeam de ma durea burta.

                exact la aia ma uitam eu acum, dar din concert. gand la gand...

                misto...
                http://www.4 tuning.ro/legislatie-auto/sofer-in-romania-de-la-16-ani-ce-parere-ai-26375.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_232042
                Last edited by B997NDL; 27 May 2015, 19:20. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Ba fratilor! E addvarat ca masina tre sa fie pe numele lu' ala de o conduce pentru a merge in Bulgaria?
                  Multumesc anticipat!


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Da, pentru ca atunci cand ti-o ...fura, sa fii indreptatit ca proprietar, sa depui plangere. .
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Asta era


                      Sent from mobile
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Gioni, am auzit ca Halep si-a luat liber ca sa viziteze Luvru.
                        Placandu-i asa de mult ca turist, cica o sa iasa si la Wimbledon rapid, ca sa o viziteze pe regina.
                        Last edited by mr.K; 28 May 2015, 09:10.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Gioni, am auzit ca Halep si-a luat liber ca sa viziteze Luvru.
                          Dacă anul trecut nu a avut timp...

                          Comment


                          • Anul trecut a vizitat New York-ul.

                            Comment


                            • Discutii despre orice va trece prin cap

                              La cum a jucat ieri...a batut'o milfa aia fara drept de apel!
                              La stana cu ea!


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Ala e jocul ei obisnuit, isi pierde serviciul si face break-uri. Doar ca a dat peste cineva care isi castiga serviciul, kaput breakuri. Asta se va intampla de fiecare data cand da peste o jucatoare care isi castiga servciul. Poate sa fie si numarul 198 WTA.
                                Daca da de Kvitova la Wimbledon, a bagat-o pe maneca.
                                Last edited by mr.K; 28 May 2015, 10:42.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google