Ce Service Recomandati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Service Recomandati?

    trebuie sa imi schimb bara fata la logan pe casco datorita unui mic incident al carui vinovat sunt. nu prea cunosc in cluj nici un service si parca nu as vrea sa isi bata joc de masina. inclin sa o duc la dacia pe feleac. casco am la Generali. daca imi puteti da un sfat ceva v-as fi recunoscator. ms

  • #2
    normal ca dacia o sa iasa ceva de nota 10!!! si eu am schimbat bara pe fata dupa ce m-a lovit unul cu scuteru si a iesit impecabila lucrarea!
    MY CLA

    Comment


    • #3
      am fost la dacia feleac pana la urma si sunt multumit de lucrare. nu am avut neplaceri sa imi dispara nimic de prin masaina, nu am constatat zgarieturi in plus sau chesti de genul. mi=au schimbat bara fata cu tot cu armatura respectiva din spate. am observat o nuanta o idee mai aprinsa a culorii dar trebuie sa fi foarte atent sa iti dai seama si e normal zic eu masina fiind din 2006.

      Comment


      • #4
        e normala diferenta vopseaua s-a mai decolorat...
        MY CLA

        Comment


        • #5
          Dar alte service-uri pentru revizii nu stiti in afara de dacia feleac si dacia turda?

          Comment


          • #6
            daca e vorba doar de schimbat ulei si filtre, sugerez sa o faci singur

            Comment


            • #7
              Salutare,

              Imi puteti recomanda un service sau mecanic care ar putea schimba un kit de distributie, pinionul de la pompa de ulei + simering?

              Ceva particular nu reprezentanta.

              Ms

              Comment


              • #8
                0740277723 Cristi
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google