Modele Tester Diagnoza Multimarca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modele Tester Diagnoza Multimarca

    Salut,
    intentionez sa cumpar o diagnoza multimarca si nu stiu la ce sa ma uit pentru a face o alegere buna. Nu vreau sa cumpar toate prostiile si sunt dispus sa dau pana la 2500e pentru ceva bun. Ma puteti ajuta cu ceva modele/ sugestii va rog?

  • #2
    Autocom sau Delphi sunt cam la fel (acelas producator) si foarte bune merg si pe camioane ,baze de date ok compatibile cu majoritatea marcilor de la noi

    Comment


    • #3
      Eu cred ca trebuie sa-ti cumperi aparatura de diagnoza,proportional cu nivelul de pregatire care il ai. Valoarea unui tester performant este data de cel ce il utilizeaza,in cunostinta de cauza,altfel...

      Comment


      • #4
        La 2500e este pregatit foarte bine

        Comment


        • #5
          Interesant modul tau de apreciere...,daca isi premitea sa cumpere ceva de 10000 euro,il considera-i,superpregatit...?! Ar fi grozav ca al nostru coleg sa posede o pregatire pe masura dotarii ce si-o permite,dar citind cum a expus problema,am rezerve mari...

          Comment


          • #6
            Sa dai atatia bani pe o diagnoza inseamna ca iti trebuie si stii sa o folosesti

            Comment


            • #7
              Diagnoza,este o verificare urmata de o solutie tehnica,iar testerul este "aparatura" cu care se face diagnoza. In momentul cind stii sa folosesti un tester de 2500 euro,sigur,nu mai pui acest gen de intrebari...! logica mea asa spune...,as dori sa nu am dreptate!

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google