Logan-urile Noastre Euro 3, Ce Putem Face Cu Ele?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mai ales daca il inveti de mic sa frece cu peria de sarma rugina.

    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • #62
      bai ce ofticosi sunteti
      sa va dau un exemplu cu copilu meu fara nici o zi de pregatire a intrat la un liceu foarte bun in Buzau pe un profil mate info cel mai bun din Buzau
      eu cred ca e normal ca atunci cand o sa fie la o facultate sa aibe o masina sa aibe mobilitatea necesara pentru a se putea misca de colo colo nu o sa-i iau bmw ca nu am finantele necesare
      dar a fost pusa problema ce sa facem cu loganurile euro 3 al dai pe naspa la unu si la altu pe doi bani sau al poti da copilului sa invete si sa circule cu ele de colo colo
      sunt curios ce fac aia care sunt la scoala si au si vreun job la mama dracu cum fac ei naveta scoala - serviciu- vreun curs cine stie pe unde si .......
      sau varianta ca vinzi apartamentu din oras te muti la 25-30 km de metropola si automat ai nevoie de minim 2 auto ca sa asiguri mobilitatea necesara familiei
      daca nu incercam sa evoluam o sa ducem lipsa cotei de benzica dupa vremea lu nea nicu
      1-bz-4948 luam benzina doar in zilele cu sot si la peco dupa strada clujului faceam plinu cu 50 lei ciubuc la vanzator avea caiet dadea doar o data pe luna

      Comment


      • #63
        Ce am spus este general valabil, munca educa...pt el greul acum incepe, invata-l o meserie si o sa-ti fie recunoscator.

        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google