Tapițerie Pt Ph1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tapițerie Pt Ph1

    Salut, as vrea sa cumpar o tapițerie care sa arate ok pe scaunele de ph1, as fi vrut sa o iau pe aceea din echiparea story, dar am vazut ca sta prea plat pe scaune,fapt ce ii strica tot aspectul. As vrea sa vad ce huse/tapițerii aveti voi pe scaune la ph1 cu interior gri, daca ati putea pune niste poze, raman dator cu o bere
    Last edited by IancuMIC; 24 August 2015, 13:33.

  • #2
    Cel mai bine daca gasesti vreun garaj unde se ocupa de construit tapiterii, ti le coase direct pe scaune/bancheta. Eu am gasit in CT un astfel de garaj si costa pe atunci vreo 600-700 lei fata spate. Si ies ca din fabrica, sunt ca o tapiterie din fabrica cu materialele care le alegi tu, materiale de tapiterie auto de la diferite marci. Poze nu am,dar vin fixe pe scaune ca din fabrica. Acum vreau sa imi pun si pe plafon si panoul din spate cu boxele material inchis ,tot la ei. Imi zicea ca plafonul e 450 lei sa ii puna.

    Comment


    • #3
      Daca aveti bani de aruncat pe fereastra este buna ideea lui @Raoulemilian ,eu am cumparat de la useru planetara tapiterie si am montat-o singurel cost -200 lei,referitor la plafonul din spate am cumparat un sprai de culoare neagra ,cost 15 sau 20 de lei si multa pasiune asa ca alegeti .

      Comment


      • #4
        Daca dai cu spray nu raman picaturi minuscule intre scamele materialului?

        Comment


        • #5
          Nu se observa nimic, imi pare rau ca nu am cumparat 2 spray-uri, materialul respectiv absoarbe foarte bine, dar in final a iesit bine fata de ce era inainte.
          Last edited by 77sky; 27 August 2015, 11:15.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google