Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la banii aia iei continental ts850 care sunr nr 1 in topuri.
    la primii ai transport gratuit daca iei 4.


    Cumpara acum Anvelope Iarna 185/65R15 88T TS850 WINTER CONTACT - CONTINENTAL la numai 252.00 Lei si profita de reducerile din magazin.Livrare Gratuita in toata tara!


    ca sa nu mai zic ca le iei pe astea si scapi de schimbatul anvelopelor.
    Last edited by B997NDL; 30 August 2015, 20:10. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Salutare! Stiu ca sezonul e aproape gata, dar as dori un sfat legat de ce anvelope de vara as putea cumpara. Dimensiunile sunt de SL 10 Ani: 195/55/R16. Multumesc!
      Prowd of my new wheels!

      Comment


      • Daca nu precizezi bugetul alocat pentru asa ceva, va fi foarte greu sa primesti niste sfaturi care chiar sa te intereseze.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Scuzele mele! Undeva la 200 - 250 E. (echivalentul in lei, desigur!)
          Multumesc!
          Prowd of my new wheels!

          Comment


          • Noi?
            La bugetul asta, nu poti sa ei niste anvelope de vara decente; doar Nakang, Riken, Rovelo, Taurus, eventual Matador.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Originally posted by AlexPetro View Post
              Scuzele mele! Undeva la 200 - 250 E. (echivalentul in lei, desigur!)
              Multumesc!
              daca mai pui vreo 100-150 de lei, uite aici ceva decent

              Comment


              • BF Goodrich G-Grip am avut si-si fac treaba excelent.
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  daca mai pui vreo 100-150 de lei, uite aici ceva decent
                  http://www.anvelopejantepromotii.ro/...h-model:G-Grip
                  Imi plac astea: clasa de franare buna (B), iar gumele astea le am, in varianta iarna. La prima masina (Fabia Mk. 1) tot BF am avut (iarna) si foarte multumit de ele. Poate si faptul ca nu prea se incadreaza la clasa buget, in opinia mea fiind niste anvelope spre clasa premium. Multumesc de sfaturi!
                  Prowd of my new wheels!

                  Comment


                  • Pe ud sunt foarte ok insa am ramas cu o experienta neplacuta cu anvelopele astea, pe uscat franeaza mai prost decat dunlop sp 01 vechi de 5 ani ...
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Intrebare intrebatoare , intre Yokohama V903 si Bf Goodrich G-Force Wint , ce ati alege ?Trebuie sa schimb anvelopele de iarna , ca si buget am 1000-1100ron . Aveti alte idei ? (PS : Fara Conti /Michelin sau Dunlop , am avut , am mers , m-am convins de ele ) .

                      Comment


                      • Vredestein Snowtrac 5.
                        Am avut modelul 2 si mi s-a parut exceptional.

                        Comment


                        • @Nimeni :

                          Comment


                          • Am incercat Hankook si pe ploaie, foarte bune. SI ori m-am obisnuit cu rigiditatea, ori s-au inmuiat putin (presiunea o tot verific, constant 2 bari).
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by sorin1983 View Post
                              la astia e mai ieftin http://www.anvelope-autobon.ro/anvel...-65-r15-27373/

                              Comment


                              • Buna seara.

                                Am si eu o nelamurire. Am un Logan 1.5 dci din 2006. Trebuie sa schimb anvelopele deoarece acestea sunt foarte uzate. Am niste anvelope all season stock de la un Chevrolet Aveo din 2007 care sunt in stare f buna( au fost folosite 1 an si pe urma puse la pastrat), numai ca acestea sunt 185/55/r15, Pe cartea masinii spune ca ar trebui sa am 185/65 r15 sau 165/80 r15. In momentul de fata am pe eel 185/65 r15. Vreau sa stiu daca as putea sa le folosesc pe acelea si ce dezavantaje/probleme as putea intampina.

                                Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google