TRANSALPINA - Se Circulă Sau Nu ?!!!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    TRANSALPINA se redeschide oficial la sfârşitul săptămânii

    Pentru cei care vor sa mearga pe Transalpina pentru prima data le urez drum bun si fara incidente.

    Comment


    • #17
      cazare la liber cu mici si bere ceafa de animal vreo 3 kile o sticla de gin pepene si douajde pungi de seminte toate astea cu paine de casa si mamaliguta toate facute la botul calului . am campat vreo 3 masini pina in obarsia lotrului pe partea dreapta loc special de campare cu lemne de foc si rauletul la capul patului .
      fara emoti din partea lu nea martin'tinica
      mirosul ala de cafea la 6 dimineata pe racoare cu roua toata pe sosete si un ger usor face toti bani pe tot concediul la fel cum aud si acum suieratul mocanitei din maramures astea sunt amintiri nu camera de hotel cu plasma pe perete , dus si mocheta pe parchetul de bambus , parca as fi acasa nu in concediu plus dau si o groaza de bani .

      Comment


      • #18
        da... ceva de vis ce pot sa zic

        Comment


        • #19
          @tirum: totul e sa lasi mai curat dupa tine decat ai gasit.
          Ca pescar te inteleg cu toate bucuriile campatului. Din pacate cei care fac curat sunt mai putini decat cei care fac mizerie.

          Comment


          • #20
            nimic am dat si cu matura , singurul deranj a fost iarba batuta si lemnele de foc arse in spatiul amenajat cu pietre rotund , din 2008 de cand am permis am facut gratar si pe capita cu fan cum e vorba dar in urma mea a ramas totul la fel ca inainte de sosire .
            daca eu ma bucur de un peisaj ce sa fac la plecare sa-l distrug iar celalat care vine dupa mine sa vada peisaju de la cernobal , nu e felul meu si de fiecare data cand plec in concediu daca nu dorm o zi doua in cort ala nu este concediu pentru mine

            Comment


            • #21
              9.sept.2015
              Attached Files

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google