Problema Logan 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema Logan 2009

    Salutare,

    Sunt posesorul unui logan din 2009 de aprox 3 saptamani si am identificat o problema....
    Tabla de langa flansa de la amortizor are o crestatura si mentionez ca este doar intr-o parte....are idee cineva daca asa treb sa fie, sau m-a tepuit fostul proprietar?
    Masina este luata direct de la proprietar, singurul....de noua si mi-a jurat ca masina nu a fost pocnita in bot....
    Eu am verificat pe sub ea....dar abia acum a vazut tata...acest lucru si nu ne pricem....pe timp de ploaie..se scurge apa pe acolo...
    Attached Files

  • #2
    Ce e acolo e un fel de mastic. Si eu am o crapatura in acel loc, dar e superficiala. Nu cred ca e din cauza unei lovituri... Nu stiu ce sa zic...
    MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

    Comment


    • #3
      Eu am verificat o la lonjeroane, etc.....si nu am identificat nimic suspect, ai idee daca in spatele masticului mai este ceva? adica sa o fi facut cineva pentru a se scurge apa? pare o yaietura facuta cu ceva ascutit.....

      Comment


      • #4
        A crapat pur si simplu masticul, nu are nimic.
        Ca sa nu stai cu piticul pe creier, pune niste mastic sau niste silicon acolo.

        Comment


        • #5
          multumesc ptr raspunsuri. O sa pun mastic....

          Comment


          • #6
            Am fost la masina si am reverificat si eu. E doar un mastic, stai linistit. Si al meu Logan (2007) are in acel colt, acelasi colt, o crapatura superficiala. Nu are nimic, bucura-te de masina, ca rugina e buba ei cea mare. Nici nu stii cat il pazesc pe al meu! )
            MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

            Comment


            • #7
              multumesc frumos pentru ajutor. Ca idee, am mai avut una din 2006 si nu avea (sau nu am vazut)..si cand am vazut la asta...am zis....gata....mi-am luat-o.....))

              Comment


              • #8
                si la mine a aparut crapatura in acel loc... nu am mastic si am sparcâit vaselina lichida.
                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google