liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganutzu, stii care e diferenta intre ce spui tu si ce spun eu? Ca eu vorbesc dintr-un fapt real, eu eram la volan cand m-am dat cu 1.6 16v ala, si cred ca era si euro 4 nu 5 pentru ca nu era faceliftul. Tu in schimb vorbesti din presupuneri, "domle 1.6 16v e cel putin echivalent cu 1.2 tsi"
    Din toti cei care spuneti ca exagerez eu, vad ca aveti varsta trecuta de 21 de ani, sunt sigur ca aveti dealer skoda prin imprejurimi, sunteti liberi sa luati la drive test o octavia 3, 1.2 tsi 110, apoi puteti sa decideti singuri daca am exagerat sau nu.

    Comment


    • Lasa bre moncher, ca poate altii stiu fizica
      La 19 ani toti facem si dregem. Ia luati toti la testdrive cate o skoda si vedeti daca scoate 0-100 in 10-11 secunde, dupa cum zice producatorul si dupa cum arata clipul postat de baietica hassero.
      Apoi, verificati alti producatori si alte clipuri.
      Dupa, comparati. Uite ce simplu este...

      Iar daca te apuci si tu sa faci asta hassero, poate ajungi la o concluzie normala. Si anume, aceea ca nu masinile sunt mai rapide, ci ca ceilalti conducatori auto cu care te-ai luat la umflat muschii, ori sunt prosti, ori tu minti.

      Comment


      • Inteleg, unul e prost, doi, dar chiar toti? Chiar si cel cu octavia dsg de 140?

        Comment


        • Pe scurt: in clipul tau pleci la sec 6, ajungi la 16:00 la 105.
          Uite aici un alt fraierici cu 1.6 16v care pleaca la sec 4 si ajunge la 14 sec la 105, si subturat si schimbat cam prost.
          Dacia Logan 1.6 16V acceleration. Scuzati degetul din cadru.


          Skoda octavia e same shit. Face suta in 9.6. Eu cred oricum ca te afuma, pt ca diferenta de cai se vede.
          Last edited by Cezar; 20 September 2015, 16:12.

          Comment


          • Originally posted by hasserro View Post
            Skoda Octavia III 1.2 tsi 4 persoane vs logan 1.6 16v 3 persoane de la 20 cu 1-a pana la 160 aprox 6 masini 1-0
            Skoda Octavia III 1.2 tsi 4 persoane vs Bmw e90 320d 163 1 persoana de la 70 cu a2-a, la 140 trece de mine, pana la 160, o masina distanta, 0-1.
            Aberezi grav. O dai in penibil rau. Sincer cred n ai facut o linie in viata ta. Maturizeaza te ! E spre binele tau !

            Comment


            • liniute curse raliuri etc LOGAN

              Eu zic sa bage o fuga pana la Bucale si organizam ceva ca sa ajungem la o concluzie


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Se fac astfel de manisfestari la bucuresti?

                Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

                Comment


                • Niciodată


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Mama, ce discutii, bineinteles totul este fictiune, nu este pentru persoanele neavizate.....ceva in genul cum scrie la finalul filmului ca nu sau abuzat de animale.....

                    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                    Last edited by Oti; 21 September 2015, 13:35.
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Hahahah.......
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Se mai intampla cand ala cu octavia nu stie ca e la curse.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Cati de astia am facut si eu la traversarea sinei de tramvai. Haudi, benbeuri, muuuci ii faceam ca loganu fluera peste sine, ei incetineau ca era mila de buseraie.

                          Comment


                          • eu vs bmw e91 2.0d 177 cai 2009 2-0 de pe loc si din mers
                            Can't touch this !

                            Comment


                            • 2-0 mare sau mic ?

                              Comment


                              • Logan 1.5 dci 85hp (probabil, era cel cu i rosu) vs Focus 1 1.6 0-1

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google