Se Poate Monta Motor Benzina In Loc De Motorina?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sunt altii mai batrâni ca mine care ti-o bagă , stai calm, ai rabdare. Acusi vine seful.

    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    Last edited by Oti; 28 September 2015, 15:12.
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • #17
      Omul se plictiseste, nu vrea sa concretizeze de fapt nimic din ce intreaba peste tot pe forumul asta, trageti concluzia...

      Comment


      • #18
        Originally posted by Tinuletz View Post
        Mi se pare o intrebare de prost si in necunostinta de "carte" .... poi cat platesti manopera , piese , omologare .... vinzi masina si ei una conform cerintelor tale ....e o munca de sisif, in care nu vei sti rezultatul final pentru ca vei avea de schimbat nu doar motorul ci si restul componentelor , aici inlcuzand si cutia de viteze!
        Bineinteles ca e intrebare de "prost". As vrea sa te vad pe tine intr-un forum despre ceva care nu sti, sa faci o intrebare si sa-ti spuna ca esti prost


        Originally posted by Oti View Post
        Baieti, nu va puneti mintea, e inca "copil", stati linistiti. Ignoranta.....e buna.

        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
        Copil de ce ma? Eu te intreb mereu si tu "pentru ca da". Copil esti tu care scri mesaje doar ca sa-ti urce contorul la mesaje. Ce o-i fi zis, lasa ca eu am 15000 posturi si el 50, eu am 40 de ani si el 22, vad ca mai e lume in contra, asa ca las si eu un mesaj din ala de "jmeker" si "il fac".

        Tu nu vezi omule ca te faci de ras in fata multora? Tu ma faci pe mine copil, cand tu te comporti ca un prostanac?


        Originally posted by Oti View Post
        Sunt altii mai batrâni ca mine care ti-o bagă , stai calm, ai rabdare. Acusi vine seful.

        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
        Eu ma refeream la bagat argumente, nu la altceva, sefule vezi acum cine e mai copil

        Originally posted by mr.K View Post
        Omul se plictiseste, nu vrea sa concretizeze de fapt nimic din ce intreaba peste tot pe forumul asta, trageti concluzia...
        Tu poti sa tragi concluziile tale si s-o ti una mult si bine ca nu ma intereseaza, doar sti sa zici un lucru, ca nu concretizez, etc, poate asta ce i-ti las jos, te convinge cine concretizeaza sau nu (e un exemplu):

        Originally posted by dsign
        Data viitoare să-ți iei mașină tati, nu cazan de strâns apă de ploaie.
        Normal ca se strică, doar nu vroiai să funcționeze o veșnicie cu uleiul de fabrică. Sunt convins ca nu a fost înlocuit, nici măcar verificat.

        La Dacia tot e bine pt că ai alternativă. Mergi la dezmembrări.
        La ce ulei se refera specimenul asta cu tenta prepotenta, la ulei de la motor, cutia de viteze, etc?

        Cazan de strans apa de ploaie ai tu frate, ca ai luat si tu din balci 2-3 jante, le-ai vopsit cu spray, ii mai pui niste braduleti de oglinda si atunci poti sa zici ca e "agitat"

        Esti un prepotent care vorbeste fara a fi cunoscut situatia acelei masini, cazan de strans apa de ploaie e masina tu nu fiat-ul ala

        Si stai linistit, ca pana o sa pui tu mana pe o masina nu automata, ci robotizata, o sa treaca muuuuuuult timp, adica pana o iei din germania la mana a cincea

        Asta e ultimul meu mesaj pe acest "forum" in care nu se respecta aproape nimic, unde "eu stiu mai multe" sau "esti copil" sau alte lucruri sunt la ordinea zilei. Plin de idioti si prepotenti, bineinteles ca le multumesc celor care m-au ajutat si celor care si-au dat cu parerea in mod educat.

        Majoritatea "romanasilor" sunt la fel ca si acum cativa ani, invidiosi, cand vecinul are o vaca si el nu, da sa arunce cu pietre-n ea ca el nu poate sa ajunga ceva mai mult.

        Hai pa

        Comment


        • #19
          In ceea ce ma priveste sunt de acord cu tine, ai dreptate. Asa sunt, nu ma pot schimba.

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google