Vand module DRL (Daytime Running Lights)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ti-am trimis un mail
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • in prima jumatate a lunii mai fac ultimul import de DRL-uri, in acest moment se mai poate face rezervare pe 6 module cu conectica H4 si 18 module doar cu fire.
      cine doreste sa faca o rezervare, am nevoie de eu nume, un numar de telefon si o adresa de livrare ca sa notez rezervarea.
      de altfel am nevoie sa-mi spuneti si care varianta de modul o doriti.
      modulul cu conectica H4 costa 78lei, cel doar cu fire costa 70lei. la acest pret se adauga taxele postale, 13 lei cu posta romana sau 27lei cu fane curierul.
      Last edited by crististreulea; 15 April 2015, 09:25.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • A ajuns un DRL si la mine, multumesc frumos Cristi
        Lumineaza belea.

        Comment


        • Originally posted by crististreulea View Post
          in prima jumatate a lunii mai fac ultimul import de DRL-uri, in acest moment se mai poate face rezervare pe 6 module cu conectica H4 si 18 module doar cu fire.
          cine doreste sa faca o rezervare, am nevoie de eu nume, un numar de telefon si o adresa de livrare ca sa notez rezervarea.
          de altfel am nevoie sa-mi spuneti si care varianta de modul o doriti.
          modulul cu conectica H4 costa 78lei, cel doar cu fire costa 70lei. la acest pret se adauga taxele postale, 13 lei cu posta romana sau 27lei cu fane curierul.
          salut dl Streulea

          Vreau si eu un modulul cu conectica H4 costa 78lei, detalii pe PM
          Last edited by euromarket; 14 August 2015, 19:56.
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • modul dlr

            module drl pentru led mai pot gasi la dv?

            Comment


            • din pacate, nu mai comercializez acest modul.
              cu parere de rau...
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google