Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • link

    Dacă se examinează pozele cu atenție se vor vedea și carenajele complete pentru roțile spate.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • decat sa dati atatia bani pe un plastic, de ce nu puneti autocolant negru mat ca cel de pe stalpi ? cred ca vi le poate face turturel, sau asa ceva, cel care face si protectii praguri.
      e mult pana face desenul, dar ar arata ca de fabrica. si mi se pare destul de rezistent.

      Comment


      • torque, alea le-am vazut, dar credeam ca exista vreun autohton care le are.
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • Pana se misca unu gen "dobre" sa faca asa ceva .....ducem masina la remat.
          Nimeni nu risca, toti vor sa faca bani cu statul, sa le vina moca, halal economie de piata!
          Last edited by Oti; 7 October 2015, 09:57.
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Aplicarea mochetei pe interiorul portbagajului ar fi doar de 'design' sau ar rezulta astfel si o imbunatatire a izolarii fonice ?

            @Panselin4, bravo, mie imi place cum a iesit. Ai folosit o mocheta mai speciala sau cum ai ales-o?

            Comment


            • Am cautat o mocheta cat mai apropiata de cea din portbagaj, sa fie ceva unitar, dar si cat mai rezistenta
              Mocheta gasita de mine este mai pufoasa, si mai rezistenta decat cea originala, are o intaritura pe spate
              Se muleaza bine pe acea suprafata, chiar arata mai bine in realitate decat in poze, eu unul sunt foarte multumit de rezultat, este foarte utila

              Comment


              • Am inteles, multumesc.
                Cum ramane insa cu mocheta de pe interiorul capotei portbagajajului, e doar de frumusete sau va fi si mai liniste in timpul rularii ? Mai scapam de 'zgomote' sau de fapt sursa principala de zgomot provine mai degraba din fata, de la motor ?

                Comment


                • t0rquemada m-am uitat la pozele alea de vre-o 5 ori si nu am vazut carenaje complete roti spate.pe mine m-ar interesa alea cel mai mult.sunt mult mai importante decat celelalte accesorii.

                  Comment


                  • Mocheta de la capota portbagajului are si rol estetic dar si rol de protectie fonica,mai ales daca sub aceasta montam si o bucata de insonorizant auto decupat frumos pe masura, gen cum a facut cristi straulea intr un tutorial, materiale gen fonomin sau aluband, ceva low cost
                    Carenajele pt rotile spate ar fi super ar proteja de minune, cum zicea colegul mai sus
                    Last edited by panselin4; 7 October 2015, 18:43.

                    Comment


                    • Adică astea
                      Attached Files
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Gasim asa ceva la noi in tara torq? Sau se gaseste doar pe la straini asa ceva?
                        Protectiile de genul cred ca ar proteja destul de bine zona aceea

                        Comment


                        • oare nu s-ar putea adapta o grila la gurile aeratoarelor ca la clio 4 ?
                          Attached Files
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • Alea sunt de Stepway Brazilian, eventual cu fagure pe oranj și o singură aripă nu 2.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Eu am cautat mult pe site-ul de accesorii din Rusia carenajele pt rotile din spate, dar nu le-am gasit. Pentru ca sunt in tratative cu cei de acolo si o sa comand protectiile de portbagaj si daca erau si carenajele le luam si pe acelea.

                              Comment


                              • Poti sa comanzi mai multe bucati?

                                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google