Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pui degeaba link urile alea, care pe langa faptul ca nu merg, pt ca nu s conforme cu regulamentul, accesarea lor de pe telefoane si tablete, este prea dificila ca sa intre careva pe ele. Macar fa prinscreen si pune-l ca poza.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • nu merg pentru ca au pauze inte 4 si tuning, ca sa nu apara stelute.
      articolul spune ca sunt 50 de benzi pe sens la intrarea in Beijing, si ambuteiajul s-a produs cand s-au intors astia din vacanta.

      Comment


      • .......................
        Attached Files

        Comment


        • Sa nu spuneti ca sunt VW, la ce poluare este acolo!

          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • si inca unul. asta era in ziua a NOUA (9) au stat 9 zile acolo ?!
            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

            Comment


            • Nu cred....este SF....incepe duminica Walking Dead, sez6, marti , miercuri este pe torrente.

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • nu difuzau la stiri daca nu era asa. si mie mi se pare ireal, dar e vorba de china. la aia traiesc un milion de oameni pe o strada.

                Comment


                • Super tare , astia au mai facut un concediu pe sosea , te suna de la servici ai o scuza destul de plauzibila "Sunt blocat domne pe sosea."
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • si metroul din Beijing... e putin mai aglomerat.
                    July 18, 7:30 am, likely the Xierqi subway station on Line 13. http://beijingcream.com/2013/07/beijing-subway-can-get-a-wee-crowded-in-the-mornings/Source: h...

                    Comment


                    • Invazie de lacuste !
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • iti dai seama ca astia ne termina pe toti (cel putin europa ar fi dusa ), daca pleaca din tara ?

                        Comment


                        • Cine are drum pe la parcul A.I. Cuza sa fie atent la indicatii!
                          Attached Files

                          Comment


                          • E clar; nu avem ce cauta la Euro cu asemenea echipa.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Dar parca toate echipele romanesti s-au dus de rapa... , incredibil!! nu stiu sa faca o pasa intre ei, da cu stangu in dreptu, eu nu stiu ce naiba fac antrenorii astia cu ei !! da ca si jucator nu se gandesc si ei n-au creier in cap!! nu realizeaza ca trebuie sa paseze unul altuia ei fac mai rau paseaza la adversar , nu stiu sa se aseze in teren , varza , praf si pulbere s-a ales de fotbalul romanesc si vorba aceea sunt platiti foarte bine ar trebui sa presteze pe masura onorariului primit , sa le fie rusine !!.
                              Last edited by prometheus; 8 October 2015, 23:42.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Aha, aha......v-ati uitat la meci.....eu am avut alte ocupatii, de aprox 10 ani nu ma uit la ratatii astia, prefer sa ma uit cum joaca pustii in curtea scolii, nu ma uit la tv la post rom mai mult de 15 min.

                                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google