Am Gasit Masina Sparta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pai operatiune am inteles ca a fost de la Elan - Capat Apusului si Gorjului - P-uri deci o arie destul de mare
    Megane II faza II 1.5dcI K9K

    http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

    Comment


    • #92
      Daca e Elan e "bine"!!
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • #93
        Ce frumos e in Romania,chemi politia si in 2-3 zile sunt prinsi infractorii.In Italia mi s.a spart masina si cand am chemat politia m-au intrebat daca masina e in stare de functionare pt ca ei nu au ce sa faca si aproape ca s-au enervat ca i-am deranjat.

        Comment


        • #94
          cla au fost prinsi in aceasi zi ( Sincer nu ma asteptam, mai ales ca era vorba doar de Dacii )
          Megane II faza II 1.5dcI K9K

          http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

          Comment


          • #95
            Or fi fost dastia gainari..pusi pe furat pentru doza zilnica..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • #96
              e mai bine metoda lui Vlad Tepes decat procesul

              Comment


              • #97
                Salut! Vineri pe la ora 14 mi s-a fortat si mie butucul de pe partea dreapta, la Opera. Nu au avut ce sa ia, nu las nimic in masina, probabil si alarma i-a intimidat.Butucul e scos vreo 3 mm, se inchide din alarma si merge si cheia. E cazul sa schimb butucul sau exista posibilitatea de a repara/ aseza la loc? Stiu ca dureaza ceva, am mai avut si pe stanga aceeasi problema, acum doi ani, a durat mult pana a venit comanda, la dealer...Multumesc pentru orice sugestie!

                Comment


                • #98
                  Anuleza toți butucii. Ia legătura cu un coleg de-al nostru, @ghiaurul, care îți face rost de niște obturatoare din inox și nu mai ai treaba. Nu corodeaza în timp, sclipesc ca în prima zi. Eu le am de vreo 4 ani.

                  Comment


                  • #99
                    Multumesc! Maine merg sa arunce un mecanic o privire,daca nu se poate repara il inlocuiesc cu antifurt.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google