Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B 96 NLD View Post
    Am intrebat ieri la Dacosrv Militari cat costa difuzorul de bara iar raspunsul a fost 750 RON si vine numai la comanda.
    puteti sa ii dati foc la banii astea, cum sa dati frate 750 ron pe un difuzor. De banii astea iti iei praguri si fustita fata-spate si eleron.
    sigpicLoganClub Craiova #TIC

    Comment


    • salutare

      eu am dat azi 55 ron pe unu
      ym! dorinu2005@yahoo.com
      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

      Comment


      • 55 ron pe unu' din plastic?!
        ma indoiesc!

        Comment


        • Cumpar Difuzor bara spate !! are cineva ??
          CL 93 TAV

          Comment


          • Daca vrei original vorbeste cu chroma, dar au si multi alti colegi la bazar din fibra sau plastic.

            Comment


            • Salut. Am achizitionat si eu un difuzor spate de curand si chiar nu stiu cum sa-l prind . Imi puteti explica cam pe unde ar trebui date gaurile in el si bara pentru prindere ?

              Comment


              • Ar trebui sa ai un sablon...cel putin ala original are niste benzi adezive care se centreaza pe gaurile din el...si se lipesc pe bara...
                Ca daca nu ai un sablon...ceva...nu te apuca sa dai gauri ca o faci sita.

                Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

                Comment


                • Eu nu am șablon sau ceva.. E doar plasticul ala și atat fără semne unde să dau gaură fără nimic. De-asta nu stiu cum sa-l pun. Pe site-ul de unde l-am luat scria ca se poate lipi cu adeziv sau silicon, dar nici asa nu-mi dau seamă cum să lipesc sau de ce sa prind siliconul sau adezivul..

                  Comment


                  • Atunci lipeste cumva niste banda dublu adeziva in dreptul gaurilor de pe difuzor si apoi lipeste.l pe bara....banda sa ramana pe bara sa poti da gaurile.

                    Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

                    Comment


                    • O să incerc , multumesc.

                      Comment


                      • Salut, din asta no name mi-am luat si eu, ca prindere am folosit poxilina si suruburi autofiletante pozitionate discret langa protuberante si in partea de jos.
                        La centrare m-am folosit de lacasul esapamentului.
                        Attached Files

                        Comment


                        • KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google