Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si credeti ca s-ar potrivi pe logan ceasurile astea? Din cate stiu nici cele de pe logan 2 nu merg pe ph1/ph2.
    In orice caz, arata super bine.
    Attached Files

    Comment


    • momentan se asteapta raspunsul rusilor, sunt facute pentru La da Largus si Renaul Logan, ar trebui sa mearga si pe Dacia Logan

      Comment


      • Important e sa fie aceiasi arhitectura retea cu X90. La rusi lucrurile sunt putin altfel. Merita numai lcdul ala mare....sa moara duJmanii

        Comment


        • Eu cred ca va merge pe logan1 ! Probabil mai trebuie ceva cablari suplimentare....

          tapatalk...
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • Depinde prin ce comunica ceasurile cu noul logan. Daca comunica prin CAN atunci nu este compatibil cu vechiul logan.
            I HAVE A !sigpic
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • Merg pe logan 1 ph1 si ph2. Este ceva de genul plug and play plus ceva cablaje suplimentare!
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • sal

                Sal am si eu o nelamurire am bordul original cu ace transparente si culoare portocalie am achizitionat niste ace de duster rosii, are careva ideie cum se vad cu ledurile acelea portocalii ,se vad acele portocalii au rosii?????

                Comment


                • Aveti cunostinta de cineva in Cluj care modifica iluminat bord? Sa fie lucru de calitate!!!!

                  Comment


                  • Sal chiar nimeni nu stie ce am intrebat si eu???

                    Comment


                    • se vad cu tenta portocalie.trebuie sa pui smd-uri rosii.ma suni cand vrei si iti explic,daca nu mai ai nr meu o sa ti-l trimit
                      Attached Files

                      Comment


                      • care vreti sa iasa ceva frumos la consola ph 2 incercati modelul asta
                        Attached Files

                        Comment


                        • salutare...un clip ceva cu montare plasma la logan are cineva ca nu gasesc....mersi

                          Comment


                          • la ceasurile de ph 2 (inclusiv sandero,duster)se scoate rezistenta si se pune led pentru ace cu rezistenta inseriata de cel putin 100 ohmi.ideal dupa montaj sa se masoare tensiunea pe led care nu trebuie sa depaseasca 3.2 v la ledul alb sau albastru si 2.1 v la ledul rosu
                            Attached Files

                            Comment


                            • Face cineva din constanta asa ceva ? ( contracost normal )

                              Comment


                              • la ceasurile de ph 2 dezlipiti rezistenta,intre ledurile 2 si 3 mai inseriati unul pentru ace,vedeti sa intrerupeti circuitul cu un cuter(se vede in poze) si in locul rezistentei mai vine inca un led,deci in total 4 leduri.lipiti ledurile in unghi de 45 de grade si nu mai este nevoie sa puneti tub pentru separarea culorii.spor la treaba
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google