Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cadru portbagaj logan, cine are si cat costa?
    Multumesc!

    Comment


    • Un stop stanga(tripla) cu lampa de semnalizare clara are cineva de vanzare?
      Multumesc!

      Comment


      • Stie cineva care este codul de fabrica pentru jantele Empreinte?

        Comment


        • -se mai gasesc pe undeva?
          ORNAMENT FAR FATA DREAPTA 0,83
          ORNAMENT FAR FATA STANGA 0,83

          Comment


          • Pentru jantele Empreinte am reusit in sfarsit sa aflu codul:
            403006822R

            La reprezentanta Dacia, modelul asta de jante costa 1058lei/buc. iar capacele cu logo Dacia si prezoanele se dau separat, 45lei/buc. respectiv 16 lei/buc.

            Comment


            • POmpa de benzina!

              Salut! Caut o pompa de benzina pentru logan 1,4 mpi. MI s-a ars pompa.Cat costa? Si de unde o iau?
              Ma intereseaza si nou si de la dezmembrari.

              Comment


              • Pompa Benzina Dacia Logan Originala Dacia-Renault - Preţ: 649,00Ron

                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • salutare

                  supapa retur injector 1.5 dci ? un pret si de unde ?
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • caut si eu o turbina pt logan 1.5 dci euro 4 , 50 kw second sa nu aiba muti km . si o intrebare daca stie cineva daca pun o turbina de 85 cp pe un motor de 70 cp ar fii o problema de incopatibilitate . multumesc

                    Comment


                    • Salut, are cineva de vanzare inelele de la aeratoare? Ma intereseaza cele de culoare gri, si daca mai au si 'paletele' alea din interior, care directioneaza aerul, este si mai bine. Merci

                      Comment


                      • Cauta pe sectiunea "Anunturi" .

                        Comment


                        • Originally posted by levrone76 View Post
                          caut si eu o turbina pt logan 1.5 dci euro 4 , 50 kw second sa nu aiba muti km . si o intrebare daca stie cineva daca pun o turbina de 85 cp pe un motor de 70 cp ar fii o problema de incopatibilitate . multumesc
                          Sunt probleme de compatibilitate: conducta alimentare ulei,tubulatura intrare aer,capsula vacum etc.

                          Comment


                          • salut. am nevoie de aparatoare noroi originala stanga fata. are cineva? pt logan 09.2006.
                            Ms
                            NU ZBURA MAI REPEDE DECAT INGERUL TAU POATE SA O FACA

                            Comment


                            • Bare transversale si cadru aluminiu portbagaj pavilion LOGAN 2007

                              Ma intereseaza aceste 2 produse daca sunt disponibile, noi sau SH:
                              -cadru portbagaj pavilion ~162 lei(ron)
                              -bare portbagaj pavilion ~160 ron

                              Victor Milea -Galati_0749207221
                              Last edited by victormilea; 26 October 2014, 21:57. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • va salut. faruri logan ph1 gasesc . ceva poze si un pret. multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google