Stopuri MCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stopuri MCV

    Cum aș putea infrumuseța stopurile MCV-ului? Singura soluție cred ca ar fi înnegrirea, dar nu știu cum ar pune cineva folii pe stopurile cu multe forme "imposibile".

  • #2
    se pune cu foehn-ul si dupa ramai fara talon

    Comment


    • #3
      Aș vrea ceva cu 60% transparență, nu e diferență așa mare, cred.

      Comment


      • #4
        Salut, eu mi-am înnegrit stopurile folosind un spray special pe care l-am cumpărat cu 10-12 lei.
        Attached Files
        Last edited by 77sky; 5 March 2016, 13:06.

        Comment


        • #5
          Au iesit bine. Imi place ca nu ai dat cu spray in exces sa le faci prea inchise.
          Logan GPL 1.4

          Comment


          • #6
            Asa arata chiar bine!
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

            Comment


            • #7
              Sa va feriti de mine, am nevoie sa-mi repar cate ceva in fata. Cum prind unul cu stopurile afumate, cum il ard! "Nu stiu, n-am vazut cand a franat, are stopurile modificate" - cam asa se castiga un proces
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #8
                He he, mare adevar ai scris.Unul din motivele pentru care nu-mi plac stopurile modificate in acest stil.Stima.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • #9
                  Intr-o limita decenta nu vad ce ar putea sa deranjeze.
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                  Comment


                  • #10
                    Pai uite cam asa incepe discutia : ce inseamna limita decenta? Ca vad pe cate unii cu lea smolite si cica "se vede bine, nu sunt chiar negre, mergeau mai negre un pic"

                    Eu nu stiu cum sa fac sa am frana cat mai luminoasa... Masinile mele au fiecare cate 5 lampi de frana (am facut si lampile de ceata sa se aprinda cu frana).

                    Si pana la urma, de unde si pana unde arata bine o masina cu stopuri afumate?
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Sunt de acord cu tine ca trebuie sa se vada foarte bine prin stopuri dar eu ma refeream ca doar o mica tenta nu cred ca ar influenta negativ foarte mult. Si eu sunt contra celor din poza de mai jos!
                      Attached Files
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • #12
                        O uratenie si o prostie stopurile fumurii. MarikZMR a avut decenta sa nu le innegreasca mult, poti sa faci si tu ca el. Dar totusi, mai bine ramai la ele asa cum sunt sau strange niste bani pentru unele aftermarket care au design diferit.
                        De acord cu dsign. Mie mi s-a intamplat de multe ori sa pun frane bruste din cauza indivizilor cu stopuri innegrite/smoala, mai sa ma aflu eu cu capota sub ei.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google