Interfata Diagnoza Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Știe cineva dacă se merita cumpărată .......

    Nu este cineva mai priceput sa ne zica ceva despre o diagnaza?

    .........��
    Last edited by adrian22; 14 March 2016, 11:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32
      .............

      Nu vrea nimeni sa spună ce se poate face cu interfața elm327....
      Last edited by adrian22; 15 March 2016, 11:50. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #33
        Nu are nimeni curaj ? :P

        Comment


        • #34
          salutare.am o interfata autocom cdp+ si vreau sa stiu daca pot sa o folosesc sa imi schimb tot subansamblul de ceasuri cu altul de acelasi tip la invatarea ceasului cu noua masina logan 2014?!daca nu,atunci o pot folosi partea hardware cu alt soft gen ddt2000?!

          Comment


          • #35
            Nu și nu .
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #36
              Va salut. Am un lgan 1.5 dci din 2007 si are o problema la un injector. Martor bujii aprins. Am gasit de cumparat un ds150e cu soft . Imi poate spune cineva daca pot scrie un cod la un nou injector in calculatorul masinii cu aceasta interfata? Si daca pot diagnostica si alte eventuale probleme pe la pompa IMV si alte chestii cu aceasta interfata. Precizez ca am fost la mecanic , a sters nu stiu ce in calculator si nu a mai aparut eroare vreo 2 zile . Acum este iarasi. As vrea pentru mine sa ma joc eu sa mai sterg din erori pana reusesc sa cumpar un injector SH si sa il pun pe masina. Multumesc anticipat . Nu sunt mecanic . Daca gresesc undeva la exprimare va rog sa ma scuzati si sa ma intelegeti.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google