Vreau Sa Schimb Scaunul De La Sofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu am pus scaune de laguna, cu reglaj pe inaltime, lombar, modificari minore,adica pe partea stinga s-a potrivit sina la gauri,iar pe partea dreapta a scaunului au trebuit alte gauri date in podea +inaltatoare de 5-6 cm; pe partea pasagerului acelasi lucru doar ca in oglinda.Puteti vedea scaunele pe my ride la mcv.

    Comment


    • #32
      Pai inseamna ca ai sinele de vanzare)) un pret la ele atunci

      Comment


      • #33
        Inca nu le am de vinzare, pentru ca voi schimba si bancheta spate si abia dupa aceea vor intra la vinzare cu tot cu scaune si bancheta,set complet mcv;sorry...

        Comment


        • #34
          Am doua scaune de golf sport ,sunt mult mai joase ca cele de logan, cand o sa fiu putin mai liber ma apuc de treaba, am masurat si m'am lasat pagubas cand am vazut ca nu este asa usor de facut treaba asta, insa cred ca merita.
          Sa vina vacanta si trec la fapte, sa vedem ce'o sa iasa!
          ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

          Comment


          • #35
            E multa munca pentru a adapta scaune pe Logan, in general se gasesc scaune cu sinele la aceiasi inaltime sau mai nou cu o singura sina pe mijloc. Va recomand ca inainte de a cumpara scaune sa masurati bine locul de sub scaun in asa fel incat sa va incapa noul scaun pe langa pasajul de la frana de mana. Faceti toate probele inainte sa modificati ceva, sar putea sa aveti surprize de genul 'de ce nu mai ajung la pedale acum'.
            Spor la treaba.

            Comment


            • #36
              Sal as dori sa pun si eu la masina niste scaune de megan 2 ce parere aveti , a mai pus careva sau ce fel de scaune ati montat niste poze daca aveti ar fi de mare folos

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google