liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Octavian View Post
    Mmm...pai si ce daca e 1.6...io zic ca acolo e mai mult decat un 1.6 u serpisori si alta mapa...
    Solenza 950 kg...Logan 1150

    Comment


    • basca roti si cutie...
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • clio rs vs symbol rs - ne am dat pana am spart cutia ... inca nu stim care e mai tare !
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • cum ?? ca te-am batut cand ai spart cutia! bataia e bataie !
          Can't touch this !

          Comment


          • Originally posted by Octavian View Post
            Mmm...pai si ce daca e 1.6...io zic ca acolo e mai mult decat un 1.6 u serpisori si alta mapa...
            Solenza are un k7m de megane, neumblat in el, deci 90 de cai la care se adauga serpi, traseu pe 50 cu rezonator, intermediara si finala, admisia trasa in spatele farului si o resoftare cu limitarea mutata la 6800. Niste injectoare de Clio mai are si pompa de benzina de bmw 316. Cutia originala cu siguranta anulata si anvelope 175/60r14. Masina este full: clima (da, clima, nu ac), servo, complet insonorizata, deci bate cam la 1000 de kg. Masina este a unui prieten bun, pregatita de mine. Cert e ca nici masina lui viteza nu a fost 100% in parametrii, intrerupea la sarcini partiale, de acolo si distanta de 2 masini. Poate vedem o revansa in viitor.

            Comment


            • E...asa parca suna mai bine

              Multumesc

              Comment


              • Nu am putut sa mai editez dar chiar as fi curios sa ne zica viteza daca si la WOT intrerupea masina. Pt ca sunt cazuri in care intrerupe doar in sarcina partiala.

                Comment


                • Logan 1.2 vs Polo variant 1.9 tdi alh, 2-0

                  Comment


                  • Io am spus ca masina ta e deosebita, nu cred ca tot ce ai batut au fost numai gioarse de masini, chiar ai un motor de exceptie.

                    Comment


                    • Poti sa te duci sa trollezi in alta parte, opinia ta chiar nu ma intereseaza

                      Comment


                      • Mai degraba polo ala era SDI, nu TDI ...
                        N-ai dat de unu care sa te incolaceasca ...
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Tdi era, e al unui prieten. Era ud, am plecat de fiecare data mai bine ca el, dupa 90 incepea sa ma ajunga, dar nu a avut si drum pentru a ma depasi pana pe la 110-120.

                          Comment


                          • Daca si "pilotul" e mai "jmeker", atunci o fii pe bune treaba.

                            Comment


                            • Pana la ~90/h e tr II + un pic din tr III...trage-te un pic mai catre vest sa vezi cum ti-o dau si cu 1.4 mpi si cu tdi fara nimic rosu.

                              Comment


                              • In primul rand am scris 110, aia e capat de 3, nu 90.
                                In al doilea rand, 1.4 pierde, cutia de viteze mai scurta la 1.2 e mai avantajoasa. M-am dat cu 1.4, cam pe acolo pana pe capat de 2, din a 3-a incep sa ma distantez fata de el.
                                Prea te dai in barci ca dai ca faci ca dregi, nu zic ca n-o fi asa, dar de obicei aia cu gura mare sunt aia mici in fapte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google