Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braila: Lukoil - 2,29 lei(reducere aplicata), partener Rompetrol - 2,41 lei.

    Comment


    • Bucuresti Drumul Taberei vis-a-vis de Piata Moghioros 2,09 lei/l.

      Comment


      • Originally posted by spulbercris View Post
        Salutare, weekend-ul trecut am fost la Galati si am ramas neplacut impresionat de pretul gpl din zona. Adica, la Rompetrol Lacu Sarat, gpl era 2.52 ron iar la Rompetrol Galati, 2.50 ron. Ceva de speriat, dupa parerea mea. Sa revenim la preturi normale, adica la noi la Buzau:
        Alascom: 1.92 ron
        Luk Oil: 2.05 ron
        Rompetrol: 2.01 ron.
        Ei, parca-i altceva...
        Asa e! Dar se pare ca nu ai fost pe la Bulrom-ul de la iesirea spre Vernesti sa vezi acolo, 1,89 lei/litrul de GPL!
        Bine, astea sunt preturi de week-end, dar nici in timpul saptamanii nu cresc prea mult. La Alascom gasesti cu 1,98 lei, la cei cu verde de langa podul Dragaicii, cu 1,99 iar Rompetrol-ul de vis-a-vis de Ductil pastreaza, parca, acelasi pret ca in week-end. Mie asa mi s-a parut...

        Comment


        • Veniti la Piatra Neamt sa alimentati ca la Lukoil e 2,54 / L , dar gasiti cu 1,90 lei in drum tot la Lukoil, pe la Focsani parca
          My ride

          Comment


          • Lukoil Sos Alexandriei 2.08 lei/litru ( 1.98 cu reducerea de 10 bani)
            Art oil 1.87 intre 10-11 18-19, dar numai bag de la ei ca mi se pare cam lenesa masina

            Comment


            • Salut, la Buzau weekendul vine cu aceleasi preturi bune:
              Alascom: 1.98 ron,
              Rompetrol: 2.01 ron,
              Lukoil: 2.05 ron.
              Weekend placut si drumuri bune!

              Comment


              • 2.44 Petrom, Targu Mures.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Parca era vorba ca Alascom reduce pretul in week-end la 1,92 lei/litru. In timpul saptamanii au pretul de 1,98 lei/litru. Sa fi renuntat la reducerea din week-end?
                  Last edited by niros; 23 April 2016, 22:32.

                  Comment


                  • Mol Orastie 2,15 lei/litru

                    Comment


                    • Lukoil Sos. Alexandriei- 1.84 litrul cu reducerea de 15 bani

                      Comment


                      • Petrom Ploiesti la iesirea catre Valea Prahovei 2,03 lei/litru.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by stendor View Post
                            Istoric
                            Nu cred ca a fost vreodata mai ieftin gazul, undeva.

                            Comment


                            • Cel mai ieftin GPL

                              Ba a fost, prin 2008 am făcut câteva plinuri pe Ion Șahingian cu 1,5 RON/litru...

                              Comment


                              • Mol Orastie 2,05 lei/litrul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google