Tablă "înfundată" sau lovituri de grindină...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Atunci este bine de ţinut minte! Care ziceai că este adresa atelierului?

    Comment


    • #62
      Originally posted by mariannn View Post
      poate ca mi-a facut pretul dupa fata sau cine stie, nu-i stabilesc eu tarifele!
      Pune o poză să vedem și noi ce față ai, dacă avem vreo șansă la tarife avantajoase.

      PS: bănuiesc că "față" ai vrut să scrii, nu "fată"... neajunsul când scrii fără diacritice. Ca în celebrul banc (cică real) când s-au comandat 500 de "pături", dar nescriind cu diacritice s-au trezit cu 500 de "paturi".
      Last edited by ursamajor; 13 November 2014, 09:41.
      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

      Comment


      • #63
        da, diacriticele+multele intelesuri ale limbii române, corect!

        @Ampt, http://www.indoituri.ro/
        adresa este in sectorul 5, Sos.Sălaj, pe partea dreapta...faci ca mine(care n-am tehnologie de GPS pe telefon), am luat toate serviceurile de acolo la rand la intrebari: voi sunteti "indoituri.ro?" nu, nu, nu(care intreba de ce? raspuns: de la garda financiara...) DA! bun!
        cum ar veni, este in Rahova(trecand peste fapul ca Salaj este granita dintre cartiere)
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • #64
          bagati aici strada de unde plecati, si va arata cum ajungeti. am dar cautare cu adresa exacta, salaj nr 210A.
          Distanţa Rosu Bucureşti km. Rosu Bucureşti distanţa rutieră. Traseu Rosu-Bucureşti

          Comment


          • #65
            @mariannn: Mulţumesc frumos pentru link!

            Comment


            • #66
              @Ampt, cu mare placere!
              @B997NDL, ce-nseamnă tehnilogia....
              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

              Comment


              • #67
                La multi ani si multi km fara evenimente neplacute!Si eu am fost de curand la acest service cu o aripa indoita bine fara sa sara vopseaua in urma unei alunecari pe gheata si sprijinit bine cu cotul in aripa.S-a lucrat cu niste tije speciale si o lampa iar rezultatul a fost mult peste asteptarile mele(nu se vede deloc ca s-a lucrat la acea aripa).Nu fac reclama dar tipul se pricepe si chiar ii place ceea ce face,pretul mai mult decat decent pentru zilele noastre.

                Comment


                • #68
                  Reparatie Lovituri Grindina Si Revopsire

                  Acum vreo 3 ani m-a prins chiar in fata garajului, o ploaie torentiala. Imediat a inceput sa dea cu grindina. Mi- a indoit destul de tare aproape toata masina, mai putin partea din dreapta. Pe portiere, incep sa apar mici puncte de rugina de sub vopsea.
                  Ma gandeam sa-i dau o slefuire, chituire si revopsire integrala.
                  Aveti idee la cat s-ar putea ridica operatiunea?
                  Masina are deja 7 ani si 70.000 km dar am motorul de 1,6 16v care este destul de sprinten, mi-am pus si gpl si parca nu as renunta la ea, I-ar prinde bine un refresh dar depinde la ce costuri.
                  Va multumesc.

                  Comment


                  • #69
                    Salut, de aproximativ 1an ma tot interesez de revopsire cel putin, si pot sa-ti spun ca
                    Pretul este in functie de calitate mai exact intre 1200 si 4000 lei, referindu-ma strict la exterior.

                    Comment


                    • #70
                      Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari

                      Detalii aici.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • #71
                        MUltumesc mult. Exact atunci in 2012 am patit-o si eu. In zona Tiglina 1. Nu mai tineam minte exact. Problema este ca la mine incepe sa apara incet-incet si rugina. Cred ca mai trag de ea, ca merge tare bine si ieftin datorita gpl-ului.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google