Cele Mai Bune Piese Aftermarket

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Am intrat pe siteul trw, am selectat modelul masini etc si mi.a dat modelul asta care l.am cumprat eu ca se potriveste
    Attached Files

    Comment


    • #62
      Originally posted by Fanez View Post
      Ti-am aratat deja unde ai presupus ca sunt prost. Tii neaparat sa faci flame? Nu stiu daca intelege cineva de pe forum de ce-ti sare tandara asa repede si din orice. Puteai sa ignori postul meu dar ai preferat sa zgandari...
      Originally posted by Fanez View Post
      Si cand am zis ca pun Mannol ai zis ca sunt prost


      Iar o intorci....unde ai presupus? in vis? vezi mai sus ce ai scris?

      E greu sa recunosti cand minti ? Prea mult orgoliu si macar daca ai avea cu ce sa-l sustii....insa stii cum e cu tine? gura pacatosului adevar graieste....poate ai avut dreptate

      Nu ma intereseaza flame....insa nu suport mincinosii- ai gresit, recunoaste....si eu gresesc si recunosc, eu gresesc cel mai mult insa am bunul simt sa nu insist in nesimtire

      Asta e diferenta intre nord si sud....educatia- aia 7 ani de acasa


      @ marius daca ai introdus datele correct si site-ul trw asa tia indicat atunci...vezi tu cand le montezi ;)

      Comment


      • #63
        Iti mai arat o data. Uite aici ai presupus: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...ostcount=11918
        Si cu asta inchei orice discutie cu tine.

        Comment


        • #64
          Basti de aici cu prostii din astea...

          Si acolo tot ai batut campii...

          Vezi ca o sa tii minte treaba cu vorbitul exact cum tin minte pestii....

          Fac pariu ca nu te tine nici 12 ore

          Ai fost atentionat pentru limbajul necorespunzator. In acest sens, voi monitoriza activitatea d.ta pe forum.
          Last edited by IancuMIC; 1 June 2016, 09:51.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google