Vand Logan ABS+

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan ABS+

    Salut colegii,

    Vand Dacia Logan ABS+ productie martie 2008.
    Masina se vinde pentru dezmembrari, este in stare de functionare. Motorizare 1.4MPI, semne de rugina la capota si traversa fata, o usoara lovitura pe capota si pe aripa dreapta spate. Culoare Gris Commete. Taxa de inmatriculare platita si nerecuperata.

    Pret 1200 EUR negociabil.
    Attached Files
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

  • #2
    Buna ziua!
    Puteti lasa date de contact?

    Comment


    • #3
      Intrebare de baraj: De ce se vinde doar pt. dezmembrat? Masina are si A/C?

      Comment


      • #4
        >>>

        Salut colegii,

        Am uitat sa mentionez de ce anuntul este dat cu status "Pentru dezmembrari" si multumesc ca mi-ati atras atentie.

        Masina a fost lovita frontal si are semne de rugina accentuata la capota si traversa fata (pe devizul de reparatie din 2011 a fost trecut capota noua si travers noua, ulterior a crapat chitul pe ea si a aparut rugina --- manopera service autorizat dacia ... no coment).

        Masina prezinta si esapament final sport Stelco de 85 db ... si cred ca va fi problema la RAR.

        Acestea sunt motivele pentru care am mentionat ca se da la dezmembrari ... cine vrea sa o cumpere pentru a o utiliza este nevoit sa inlocuiasca esapamentul, capota si traversa fata.

        O zi buna tuturor.

        PS.: Masina nu are AC. Este versiunea limitata ABS+, adica Preferance cu ABS si proiectoare de ceata.
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • #5
          Un numar de telefon daca se poate..TE ROG FRUMOS.MULTUMESC.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #6
            >>>

            Salut colegii,

            Postarea se poate inchide. Masina a fost vanduta.

            Multumesc si o zi buna in continuare
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google