Faruri/Stopuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faruri/Stopuri

    Salutare, detin un logan din 2005 la care i-am achizitionat un set de stopuri tuning.Am si eu o intrebare legata de aceste stopuri care momentan sunt clare si pe care as vrea sa le fac fumurii imi puteti oferi cateva pareri?
    Si mai am o intrebare, am gasit un set de faruri, arata binisor as vrea sa aud si parerea cuiva care a detinut sau a vazut ceva de genu. Intrebarile sunt urmatoarele: Se merita? si daca da seara claritatea scade sau este la fel? Multumesc anticipat!
    Attached Files

  • #2
    Salut, stopuri ca ale tale insa fumurii am luat si eu de la schrott, cea mai mare problema e ca pe soare puternic nu se vede nimic. Risti sa faci accident. Le-am trimis la un baiat in Ilfov sa- mi puna leduri in ele. Deci eu nu te-as sfatui sa le innegresti. Dc chiar vrei asta, cel mai indicat e sa le infoliezi la profesionisti.

    Comment


    • #3
      Le-as face fumuri deoarece ziua nu se vad chiar excelent pe masina,seara in schimb arata bestial. La folie ma gandeam si eu doar ca am inteles ca cedeaza in cateva luni din cauza caldurii, este adevarat?
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Asa au iesit ale mele

        Il gasesti pe facebook dc cauti "dotari suplimentare"
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Folie dedicata trebuie, ca aia ce se pune pe faruri doar ca cu tenta fumurie.

          Comment


          • #6
            Arata foarte bine, sunt infoliate?

            Ar mai fi o varianta, sa le vopsesc partea gri din interior in negru dar risc sa mi se abureasca..
            Last edited by EdwardVox; 5 July 2016, 19:39. Reason: Automerged Doublepost

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google