Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darksun View Post
    Am reusit sa iau numerele azi. Bataie de joc de nedescris la Pipera, abia am reusit sa ma strecor la coada pentru ridicat numerele. Bine ca am scapat de toata tarasenia in tara lui Papura Voda.
    Salut!
    Am stat azi la ghiseul 27, pentru depus actele, 4 ore jumatate. 08.00-12.30.
    Acolo, chitanta de la Trezoreria Statului sector 5, cu taxa de talon de 37 lei NU a fost buna..... ca nu scrie pe ea ce reprezinta cei 37 de lei, varsati in contul corect.... vaca de la Trezorerie a uitat sa tipareasca pe chitanta. A trebuit sa platesc la DRPCIV taxa..... Incompetenta de acolo m-a trimis la Trezorerie (pe Natiunile Unite) sa imi recuperez banii. Acolo, mi-au aratat o circulara din Ordonanta Guvernului TehnoRatat ca suma se recupereaza in Pipera, la DRPCIV, de la RAAPPS.... [emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji35] [emoji49] [emoji378] [emoji378] [emoji378] [emoji379] [emoji379] [emoji379]
    Am innebunit....
    Numerele deja le am, pe cele vechi, asa ca m-au chemat maine dupa 12 sa iau cartea si talonul. Sa vezi show ce fac cu ei cu recuperarea taxei p....i ma-sii.
    Urmariti stirile de la ora 17.00 [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]


    Trimis de pe al meu GT-I9295 folosind Tapatalk

    Comment


    • IMG_7782.jpg

      Am luat cotiga!


      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • Masina alba? Incerci si alte culori

        Sa o stapanesti sanatos! Ai si AC acum. Alta viata!

        Comment


        • Sa le stapaniti sanatosi, 1.000.000 km!

          Trimis de pe al meu GT-I9295 folosind Tapatalk

          Comment


          • Alba...ca m-a "imbarligat" Fane
            Ba...multumim si...talpa tata!


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • Jonnie ce-ai facut? Te-ai luat dupa mine? S-o stapanesti sanatos.

              Comment


              • Originally posted by jonnie007 View Post
                [ATTACH]515184[/ATTACH]

                Am luat cotiga!


                Sent from mobile
                Drumuri bune; sa moara dujmanii de pe strada ta.
                ...
                Frumoasa; pe langa faptul ca nu scoate praful in evidenta, albul e ceva deosebit. Cine stie... cunoaste.
                Last edited by IancuMIC; 26 July 2016, 18:07.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Asadar am fost la circa financiara de sector si am inscris masina - maxim 30 minute, 15 lei fisa de inmatriculare, 60 de lei taxa nu stiu care.
                  Am fost la anaf de sector depus documentatie pentru taxa pestelui, raspunsul maine la ora 13.
                  Am fost la RAR Grivita pus folie pe CIV - 5 minute de cand am parcat pana m-am intors la masina.
                  Urmeaza maine la Pipera. Sunt pregatit sa stau de pe la ora 14 pana rezolv.
                  Stiu ca taxa de talon se poate plati acolo. Asta inseamna 3 cozi: una la taxa de talon, una la depus dosar, una la numere. Din cate am citit pe aici, numerele si talonul in ziua urmatoare deci a treia coada poimaine.

                  Comment


                  • Multam! Doamne ajuta!
                    Alta viata cu inchidere centralizata )


                    Sent from mobile
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Au reusit astia sa strice si ce mergea bine! Anul trecut la cand am inscris masina am stat la DRPCIV doua ore si jumatate, incluzand aici cele doua ore pe care le-am asteptat pentru a ridica numerele si talonul.

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        [ATTACH]515184[/ATTACH]

                        Am luat cotiga!


                        Sent from mobile
                        S-o stăpânești sănătos, drumuri bune si fără evenimente!!!!

                        Comment


                        • Multam!
                          Am inteles ca nu mai sunt tichete rabla. Am avut putin noroc sa prind valu' 2 de tichete!


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Ai avut mare noroc... eu am prins la fel ultima suta de metri din primul val... si eu pot spune ca am avut noroc... bine ca am prins ;)

                            Comment


                            • Originally posted by DannyMC View Post
                              Au reusit astia sa strice si ce mergea bine! Anul trecut la cand am inscris masina am stat la DRPCIV doua ore si jumatate, incluzand aici cele doua ore pe care le-am asteptat pentru a ridica numerele si talonul.
                              Exact asa a fost anul trecut, cu programul Rabla 2015. Prima masina asa am inmatriculat-o. Derbedeii astia n-au fost in stare sa "plagieze" documentatia de anul trecut, aveau doar de schimbat 2015 cu 2016 in PSIPAN. Au demarat extrem de tarziu programul, desi stiau ce cerere este pe piata....

                              Trimis de pe al meu GT-I9295 folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Stiu! Anul trecut s-au miscat bine si fara sughituri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google