Grindina Din Petrosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bucur ca s-a rezolvat in final

    Comment


    • Originally posted by AlexPetro View Post
      .... Acum e bine, chiar foarte bine as spune.
      Abia acum?

      Comment


      • Originally posted by AlexPetro View Post
        deznodamantul... inca nu e gata. Am facut scandal, evident. Se vede lucrarea facuta cu picioarele dupa 3 saptamani. Cred ca au lucrat in graba ca venea nebunu` (eu adica) sa o ia. In afara de faptul ca se vede pe unde s-a pus kit, zonele vopsite sunt pline de impuritati. Am sunat la Vocea Clientului, in ~30 minute a venit directorul de la service "da domnule, este vina noastra, se vor revopsi toate elemente". Asa ca in septembrie duc din nou masina la service. Ar fi mai mult de spus, dar nu mai am chef sa scriu atat.
        A! sa nu uit! Au "uitat" cei la caroserie, vopsitorie, whatever, sa puna inapoi colantele de pe stalpii centrali, cica "nu are uzina dom'le, noi am facut comanda" (s-o creada mutu') si stickerele aniversare, plus ca nu stiu ce au facut, dar covorul din portbagaj (de pe roata de rezerva) era ud fleasca si indoit acolo unde se prinde.
        Fotografii am sa fac cand o sa se si vada impuritatile alea.
        In iulie ”au lucrat cu picioarele”.

        Comment


        • In septembrie cu celelalte picioare.

          Comment


          • @ AlesPetro

            ...ma bucur ca in sfarsit s-a rezolvat si esti multumit !
            ...deci , se poate !
            ...asteptam pozele.

            Comment


            • Deci se poate...in sfarsit am sa vad un om multumit. Sa pui un amic sa-ti faca o poza langa masina reparata.....glumesc!
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google