Logan 1.5 DCI - Tornado Red

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am montat si distantierele.
    Attached Files

    Comment


    • #17
      Frumoasa masina, felicitari!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

      Comment


      • #18
        Sigla fata ar merge colantata negru. In rest arata super masina. Felicitari !
        Logan GPL 1.4

        Comment


        • #19
          Intre timp, masina a primit folie autorizata (transparenta 21% spate si 73% fata), antena scurta si plafoniera cu doua becuri (8 SMD-uri pe fiecare bec).

          Urmeaza protectii praguri de origine (saptamana asta), aplicat folie pe faruri si imbracat volan in piele.
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Am trecut la winter mode. OZ Michelangelo 8 + Dunlop Winter Response 2 185/65/15 + Presuri cauciuc Umbrella.
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Salut, masina arata super .
              Te-am intalnit acum vreo 3-4 zile in Targu-Jiu, pe la Parang, imediat mi-ai sarit in ochi.
              Tine-o tot asa, bafta !
              sigpic
              !

              Comment


              • #22
                Frumoasa masina, facuta cu bun gust.
                Sigla albastra nu se potriveste cu rosu, poti sa o colantezi cu o sigla de alta culoare.
                Se poate pune airbag pasager pe bord, nu e chiar asa de complicat cum pare.http://www.loganclub.ro/forum/montar...airbag+pasager
                Attached Files
                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by vdmihai View Post
                  Salut, masina arata super .
                  Te-am intalnit acum vreo 3-4 zile in Targu-Jiu, pe la Parang, imediat mi-ai sarit in ochi.
                  Tine-o tot asa, bafta !
                  Multumesc frumos Am fost cateva zile pe acasa si m-am tot invartit prin oras.

                  Originally posted by merlasviorel View Post
                  Frumoasa masina, facuta cu bun gust.
                  Sigla albastra nu se potriveste cu rosu, poti sa o colantezi cu o sigla de alta culoare.
                  Se poate pune airbag pasager pe bord, nu e chiar asa de complicat cum pare.http://www.loganclub.ro/forum/montar...airbag+pasager
                  Multumesc Sincer, mie imi place contrastul pe care il face cu restul masinii. Fiind o combinatie de negru, rosu si argintiu, albastrul ala e un detaliu care iese in evidenta. Pe de alta parte, varianta pe gri nu arata rau deloc...

                  Ma gandisem initial sa-i pun doar un capac in spatiul pentru airbag, mi se pare destul de complicata operatiunea. O sa am asta in vedere in primavara, dupa ce rezolv cu aerul conditionat.

                  Comment


                  • #24
                    Un mic update.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Superb volanul! Si masina este foarte frumoasa

                      Comment


                      • #26
                        Impecabil lucrat !!!! Parca cunosc modelul [emoji12], "ezact" ca al meu !!!! Singurul lucru este diferenta de uzura dintre volan si airbag! Nu te gandesti oe viitor sa il imbraci cu ceva asortat??


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • #27
                          frumoasa sa o stapanesti sanatos ,multi km fara evenimente

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by B-64-MVP View Post
                            Impecabil lucrat !!!! Parca cunosc modelul [emoji12], "ezact" ca al meu !!!! Singurul lucru este diferenta de uzura dintre volan si airbag! Nu te gandesti oe viitor sa il imbraci cu ceva asortat??

                            Multumesc frumos tuturor pentru aprecierei! M-am inspirat de la Renault Clio RS 2017, dar seamana destul de mult.

                            Intr-adevar, in poza se observa o diferenta, din cauza blitului, dar in realitate e exact aceeasi nuanta. Momentan, ramane asa.

                            Va las si o poza facuta azi, la vecinii unguri.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Masina a trecut printr-o interventie pe capota deschisa in weekend, suferind un transplant de pompa de vacuum.

                              Blocul de lumini facea si el probleme. Mai exact, ma injurau toti pentru ca nu mergea sa semnalizez dreapta. ) Initial, am cumparat altul, aftermarket, dar cauza un tacanit ciudat cand viram. L-am desfacut pe cel cu probleme (luat de la dezmembrari, pentru ca initial, masina nu avea proiectoare) si i-am dat de cap.

                              Cu ocazia asta, i-am tras si vreo doua poze, de care sunt tare mandru
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                I-am facut un mic cadou golanului azi.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google