vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi am depasit aia 99... cu vreo 100 km.masina e 1.4 cheala de tot(fara abs fara servo) si e din decembrie 2006 (fabricata in octombrie dupa eticheta din portbagaj)

    Comment


    • "Decât" 100 000 în 9 ani ?!
      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

      Comment


      • De fapt are 500000 km, dar i-am dat inapoi ca vreau s-o vand.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • De ce nu zici ca 100.000 avea cand ai cumparat-o?

          Comment


          • Mi-e rusine.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Originally posted by cristi.... View Post
              ajung 3 l

              l-am schimbat si eu de curând la reprezentanta si mi-au mai ramas vreo 150-200ml
              Originally posted by Fanez View Post
              Pentru ca "meseriasii", din lene, au considerat ca e suficient. Au castigat 5-10 minute. [emoji4]
              Dupa ce am umblat o luna jumate cu uleiul in portbagaj (nu stiam eu de ce imi consuma asa mult ) ieri am reusit sa-l schimb. Au intrat 3 litri, dar am asteptat fo' 30 min sa se scurga tot. Cred ca mai intrau inca 100ml, asa cum scrie in carte.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Eu am ateptat doar 10 minute si o tigara si tot 3 litri au intrat [emoji4]

                Comment


                • Ai incercat sa mai bagi inca 3l si nu au incaput?

                  Comment


                  • Babele la retusurile de primavara.
                    Vopsitorul de serviciu: Kojak.
                    Attached Files
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Da...si eu le-am vopsit de 3 ori....pana m-am saturat si am luat altele fara rugina....

                      Ingrijita masina, se vede ca iti place....

                      Comment


                      • Sa tragi o poza mâine și după ce le montezi, sa se vadă hopera dă artă.

                        La capitolul tabla arată impecabil mașină lui Vitriol...și are 10 ani.

                        Comment


                        • A mea are 13...si nu are rugina( am scos-o)

                          Riscati o poza cu "burta" masinii? Mai ales in fata la lonjeroane) ca tot zici de rugina

                          Comment


                          • Originally posted by Kojak View Post
                            La capitolul tabla arată impecabil mașină lui Vitriol...și are 10 ani.
                            Sa nu exageram, totusi.

                            O sa fac o poza cu burta cand o s-o duc in service pentru distributie.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Acum poate sa vina ploaia.
                              Attached Files
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Domnu', domnu', ce model de logan aveti?
                                Elegence cu bratele stergatoarelor cu nuanta gri sobolan!
                                Data viitoare sper sa manuiesc mai bine tubul de spray si o vopsea mai calitativa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google