Senzori Parcare Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Cei de la Dacia Slatina au oferta la 210 cu manopera inclusa!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

    Problema este ca nu-l aud!

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
    Last edited by sorin74ivn; 22 June 2016, 18:13. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #62
      Deja am facut comanda sa-mi monteze senzorii,plus pachetul accesorii la 407 lei cu presuri,tavita portbagaj si cotiera.Cum adica nu auzi senzorii,cum functioneaza atunci ?

      Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

      Comment


      • #63
        I-am auzit dar era portbagajul deschis!!

        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

        Comment


        • #64
          Pai dute peste ei și spunele ca nu se aud, pe forum nu o sa-ti rezolve nimeni problema.

          Comment


          • #65
            Mie mi-au cerut 800 lei pe senzorii de parcare la MCV.....Oare ca are porbagajul mai mare este mai scump?

            Comment


            • #66
              Nu cumva MCV-ul e mai scump? D-aia sunt si senzorii mai scumpi.
              Exact ca la Meridian Sud cu pretul pe manopera: acelasi om, toarna acelasi ulei, in acelasi motor, in aceeasi durata. Daca masina este Renault te costa mai mult ;)

              Comment


              • #67
                Peste tot la renault sunt alte tarife la piese si manopera comparativ cu dacia.

                Comment


                • #68
                  unde se afla mai precis buzzerul la senzori parcare logan 2(2014)?

                  Comment


                  • #69
                    De ce oare MCV are doar 3 senzori de parcare iar logan-ul simplu 4?

                    Comment


                    • #70
                      Salutare...am si eu o problema cu senzorii de parcare,cand bag in marsarier se aude acel sunet dar distorsionat zici ca este spart difuzorul ..totul a funcționat ok pana am parcat aproape de alta masina sau sa fie de la niste bagaje mai voluminoase din portbagaj.?

                      Comment


                      • #71
                        Dacă sunt senzorii din fabrică, ăia cu buton on/off, probabil difuzor defect. Difuzorul e inclus în calculator deci se schimbă cu totul
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • #72
                          Da,sunt de fabrica.
                          se poate reseta ceva la ei din buton?

                          Comment


                          • #73
                            Din buton doar tai sunetul. Când pui contactul ei sunt alimentați și se resetează singuri la oprirea motorului.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • #74
                              Ok,multumesc.
                              Trebuie sa merg la reprezentanta ca este in garantie,nu credeam sa functioneze atât de puțin si sa se strice.

                              Comment


                              • #75
                                eh, o sa te obisnuiesti tu... sint altii care s-au obisnuit cu treburi mai "gheboase".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google