J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuze pentru raspunsul intarziat, husa este din vinilin si mi-a luat-o un prieten dintr-un magazin din Pitesti, a costat 35 lei, exista si din piele la 60 lei.
    Zilele trecute sau schimbat amortizoarele spate si curatat/reglat sabotii si inlocuit lampa numar cu cea de logan 2, deoarece la cea veche pierdusem geamul in rest gaz si talpa:sofer:
    Attached Files

    Comment


    • Imi place cum ai grija de masinuta! Cum e cu cele 4 amortizoare schimbate, masina cred ca e mult mai stabila acum?
      Si eu trebuie sa fac acelasi lucru.
      sigpic

      Comment


      • Nu am mai postat de mult pe acilea si cu aceasta ocazie revin cu niste jpg-uri, bineinteles, dupa o binemeritata baita!

        Sent from SM-G920F using Tapatalk

        Comment


        • Arată bine! ��

          Comment


          • Multumesc!

            Sent from SM-G920F using Tapatalk

            Comment


            • Intr-un singur cuvant, superba!!

              Cum stai cu protectiile de aripi, ma tenteaza sa imi pun si eu si sunt in dubii.

              Comment


              • Multumesc!
                Tinand cont ca masina a implinit pe 17 noiembrie 10 ani, momentan stau bine la capitolul rugina. Mentionez ca acele protectii le am montate pe masina de aproximativ 7 ani. Inainte sa pun acele protectii, am dat un strat subtire de vaselina, dar nu unde lipeste acea banda adeziva, ci pe muchia aripii, cat si pe spate.

                Sent from SM-G920F using Tapatalk

                Comment


                • Nu am mai postat de mult pe aici. Masinuta merge bine si drept dovada atasez cateva poze Am trecut si la ghetutele de iarna.http://cloud.tapatalk.com/s/57f664ac...04_123122.jpg?





                  Sent from SM-G920F using Tapatalk

                  Comment


                  • Una dintre cele mai ingrijite masini de pe forum. Zici ca acum a iesit pe poarta fabricii.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Ce bine arata vopseaua si tabla...tzipla! Ai garaj?

                      Comment


                      • Nu am mai vazut o masina asa de bine intretinuta !!! Felicitari! Meriti un premiu ;)
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Multumesc frumos pentru aprecieri! Mentionez ca nu am garaj, doar vara in zilele cand nu merg cu ea pun prelata, dar mai mult sa o protejez de un plop, care este in fata masinii unde cad niste chestii lipicioase din el si de soare.

                          Sent from SM-G920F using Tapatalk

                          Comment


                          • Ieri am schimbat la masinuta cilindrii si sabotii de frana. Am mers pe Bosch, 1 an de zile am garantie, voi vedea cum se comporta in acest timp.

                            Sent from SM-G920F using Tapatalk

                            Comment


                            • Albastreaua se comporta bine! De doua luni fac naveta la fiecare sf de saptamana Bucuresti - Sibiu.



                              Sent from SM-G920F using Tapatalk

                              Comment


                              • Ai bagat-o la intensiv saracuta !!! Baga km ca berila !!!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google