Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca totusi cautati moderator, am cel putin o propunere de persoana echilibrata.
    Cu banii am auzit ca platiti bine, deci nu vor fi neintelegeri.

    Comment


    • câ care e ?
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Seba, nu te supara pe mine dar aici chiar te-ai luat de cine nu trebuia:
        Originally posted by Seba
        K, te potolesti? ...

        Comment


        • si adica eu is avocatul lui k ? mai reciteste o data tot ce am scris eu in acea discutie.
          Citat:
          Original a fost postat de alex2_ar
          "La service au zis ca, cam greu accepta uzina garantii la ambreiaje. Asa ca ..."
          tot k e de vina si acolo ! cred ca lucraza la "uzina" ! hahaahaaa

          asta inseamna ca i-am luat apararea ? si chiar daca i-o luam , faceam asta nu pentru ca m-ar plati (ca pe avocati) sau ca ar avea nevoie de aparare (are gura sa vorbeasca si singur) , ci pentru ca are dreptate si am si eu dreptul sa-mi spun parerea daca-s on topic macar.
          __________________
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Hai sa fim seriosi; nu te face ca nu intelegi ce-a spus seba. Degeaba invoci acel post; stii tu foarte bine unde e problema. Asta ca sa fim foarte corecti.
            In rest, nu te condamna nimeni ca ei sau nu, apararea cuiva. Fiecare e liber sa-si expuna anume pareri, in mod decent.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • pai unde e problema ? nu suntem rude , nu il cunosc , nu sunt avocatul lui.

              daca am aceleasi convingeri ca si el ar trebui sa tac sa nu mai zic nimic , daca cineva il injura ar trebui sa spun "bravo"? eu nu l-am jignit cu nimic pe alex si nici nu am pus "paie pe foc".
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Bujii 1,6 16v ??

                Originally posted by Seba View Post
                Pt cei care mi-au trimis pm-uri sau mesaje utilizator sau au intrebari prin diverse topicuri si n-au primit raspuns, va rog postati aici. Din cauza restrictiilor de net de la servici, nu pot da pm-uri si nici nu pot raspunde pe unele topicuri. se pare ca pe unele topicuri, browserul, din cauza restrictiilor de retea, nu ma lasa sa postez. Sper ca acest topic sa functioneze Mersi de intelegere si scuze tutror celor care asteapta de la mine raspunsuri ca nu m-am gandit mai devreme la metoda asta. apropo, am numar de telefon, public, stiati?
                Salutăm... despre bujii, mă poate ajuta cineva?!

                Am un MCV cu 61.000 km și nu am schimbat bujiile până acum...Nu știu ce tip sunt ca să știu ce să cumpăr ma ajutați voi...?!Menționez că este fabricat în martie 2007 .
                Last edited by Amarylis; 7 December 2016, 10:50. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • daca-mi amintesc bine la 16 volti e mai greu sa-ti schimbi singur bujiile datorita pozitionarii lor (intre axe) . poftim : https://www.youtube.com/watch?v=ucp8Br-f_RI
                  bujiile reno cu 2 "craci" is ieftine si bune:P sau poti lua altceva mai scump care face acelasi lucru ...
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Exista topic dedicat. Îl gasesti în mai putin de 5 minute.
                    Ai "multime" de pareri si sfaturi acolo.

                    Comment


                    • Originally posted by Amarylis View Post
                      Salutăm... despre bujii, mă poate ajuta cineva?!

                      Am un MCV cu 61.000 km și nu am schimbat bujiile până acum...Nu știu ce tip sunt ca să știu ce să cumpăr ma ajutați voi...?!Menționez că este fabricat în martie 2007 .
                      ai mesaj privat.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • am incercat sa urc niste poze intr-un anunt cu gestiunea atasamentelor si nu reusesc. poti sa mi spui cumva ce fac gresit de nu reusesc?
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • Go advanced-> Gestiunea atasamentelor->Selecteaza fisiere->incarca->inchide fereastra...
                          Daca nu merge nici asa:
                          -ori fisierele sunt prea mari
                          - ori nu se incadreaza in tipurile acceptate.

                          Comment


                          • am postat un anunt si nu am putut urca nicio poza... se pare ca acum merge... ms mr.K... daca nu se aproba, o sa l repostez maine seara si poate reusesc sa urc pozele atunci...
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • s-a aprobat.acum, ca sa nu comentez eu la bursa, sa ma sanctioneze vreun coleg, poate mai lasi din aia 500lei pt niste arcuri cu 70K la bord, in conditiile in care pretul pt arcuri eibach noi e 540 lei...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Omul cere cât vrea. Poate sa ceara si 650. ) poate chiar si gaseste cumparator.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google