[VAND] 4 Anvelope Continental PremiumContact 5 Dot2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] 4 Anvelope Continental PremiumContact 5 Dot2015

    Vand anvelope de vara Continental PremiumContact 5 DOT 2015 rulate mai putin de 3000km. Grad de uzura foare mic. Dimensiuni 185/65/r15. Au fost pe un Logan MPI pe care l-am vandut cu cauciucurile de iarna (Pot prezenta contract VC). Masina noua are roti pe 16.

    Am fost singurul care le-a utilizat (masina personala). Nu au galme, repartii, taieturi sau alte probleme de echilibrat etc. Nu au fost lovite, nu s-au urcat borduri cu viteza cu ele. Le-am montat/demontat doar la Autosoft. Bineinteles au fost folosite doar vara.

    Nu vand piese auto, lucrez ca programator.
    NU sunt interesant de schimburi.

    Ca garantie a calitatii, ma pot deplasa cu cumparatorul pana la un service apropriat pentru montaj.

    Continental PremiumContact 5 sunt printre (daca nu chiar) cele mai peformante anvelope de vara. Masina are aderenta maxima in orice conditii (chiar si pe ploaie, au nota A la aderenta pe apa). Pe masina mea au compensat cu brio lipsa ABS-ului.

    Pret 850ron negociabil.
    Pentru Bucuresti.
    Telefon: 0728390860
    IMG_1858.jpgIMG_1821.jpg

    IMG_1827.jpgIMG_1832.jpg

    IMG_1846.jpg
    Laureate albastru Egee.

  • #2
    Cine vrea cele mai bune anvelope de vara la pret bun le cumpara chiar si in perioada asta a anului ;)

    Bineinteles, pretul se mai negocieaza.
    Accept verificare in orice service/vulcanizare, in caz ca nu aveti incredere.
    Last edited by ludovic6; 25 September 2016, 13:55.
    Laureate albastru Egee.

    Comment


    • #3
      Inca valabil
      Laureate albastru Egee.

      Comment


      • #4
        PRET 800 RON

        Fabricate in Slovacia

        anunt valabil
        Last edited by ludovic6; 5 October 2016, 16:28. Reason: Automerged Doublepost
        Laureate albastru Egee.

        Comment


        • #5
          Inca valabil

          PRET 750 RON

          Laureate albastru Egee.

          Comment


          • #6
            Mai este val. anuntul..un ultim pret

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google