Noul Meu Logan 1.5dCi 90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cum ai facut update-ul si cum ai adăugat hartă? Ai si POI-urile?
    sigpic

    Comment


    • #17
      Update-ul la 7.0.5 l-am facut cu naviextras, apoi am facut un nou update pentru medianav plus, unde am inclus si harta cu poi.

      Comment


      • #18
        Frumoase modificari. Imi place mult aspectul cu noile becuri/faruri. Si noul volan arata fantastic pus pe masina.

        Am si eu o intrebare, daca ai putea sa imi raspunzi: unde pot gasi si eu exact becurile pentru numerele din spate si cele pentru luminile de zi care imita led-urile, ca cele de la tine? M-ar interesa sa mi le montez si eu.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Whizz View Post
          Frumoase modificari. Imi place mult aspectul cu noile becuri/faruri. Si noul volan arata fantastic pus pe masina.

          Am si eu o intrebare, daca ai putea sa imi raspunzi: unde pot gasi si eu exact becurile pentru numerele din spate si cele pentru luminile de zi care imita led-urile, ca cele de la tine? M-ar interesa sa mi le montez si eu.
          Salut! Multumesc!

          Becurile pentru lumina de zi le-am achizitionat de la un coleg de pe forum, iar pentru lumina de la nr de imatriculare, de la un magazine oarecare de leduri.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google