Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta zic si eu
    motor tehnologie noua nu vechitura aia de 1.2
    abia astept sa vind jafu asta care am acu ca da ghioceii !

    Comment


    • Stergatoarele tip lamela de pe facelift se pot folosi si pe Logan 2?

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Acum ceva timp postam asta

        Acum continuarea, cine se uită cu atenție va vedea niște detalii...
        Ca de obicei, romanii n-au parte de tot facelift-ul. Sau mai clar la rusi chiar e phase2. Linia proiectoarelor e actualizata la zi fata de varianta fabricata in Ro iar spatele chiar da bine. Oricum chiar si varianta de la noi va deveni bestseller in 2017, fiind ideal (Logan-ul) mai ales pentru cei cu bugetul restrans.

        Comment


        • Totusi, nu a comandat/cumparat nimeni 1.0 SCe?
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Nu's daca inca au inceput sa se livreze (parca undeva in perioada asta incepeau sa livreze...daca nu ma inseala amnezia mea)

            Comment


            • La firme am vazut deja de acum 3 saptamani...o luna..iar acum o saptamana am vazut si un baiat de la acelasi loc de munca, cu facelift.ul.

              Sent from my XT1068 using Tapatalk

              Comment


              • Eu am vazut un facelift masina de millitie, la Iasi. De motorizare, nu mi-am dat seama ce era, sper ca nu era totusi 1.0 sce. E totusi masina de militie.

                Comment


                • La locali ,banuiesc ca te referi.m-as mira ca M.A.I sa fie asa prompti si sa.si innoiasca parcul auto)

                  Sent from my XT1068 using Tapatalk

                  Comment


                  • pai facelift-ul se livreaza parca din noiembrie. Dar 1.0 SCe parca februarie au anuntat.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Eu am vazut un facelift masina de millitie, la Iasi. De motorizare, nu mi-am dat seama ce era, sper ca nu era totusi 1.0 sce. E totusi masina de militie.
                      la locali merge 1.0sce sigur, la rutieri merge pe vw sa se bata cu jaguar/poshe/etc si ce mai trece pe autosrazile partiei

                      Comment


                      • Nu se livrează încă 1,0 SCe. Trebuie omologat motoriciul, ca sa intre în productie.

                        Comment


                        • Cred ca au inceput livrarile deja.

                          Comment


                          • Aparent nu arata rau
                            Attached Files

                            Comment


                            • Cel mai nereusit L2, ca design, mi se pare MCV-ul.
                              Last edited by mr.K; 22 February 2017, 15:08.

                              Comment


                              • mr.K tie tot ce face Dacia & Renault iti pare nereusit. Si daca faceau saorma cu de toate...tot era cea mai proasta. Si daca faceau...ce mai...nici PSD-ul nu este asa de low ca dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google