Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a facut comanda noua si astept sa ma sune sa merg sa imi puna piesa corecta. Se mai intampla.
    Pai are si reprezentanta probleme tehnice, de aia.
    M-au sunat acum ca a venit piesa si sa duc masina la ei intr-o ora. Deci pana la urma a durat mai putin de 14 zile sa vina piesa.
    Ce-au zis, se incadreaza cu noul bloc tot in cele 14 zile?
    Last edited by mr.K; 17 February 2017, 13:27.

    Comment


    • Originally posted by aris86 View Post
      Scurgeri ulei la burduful de la cutia de viteza. Urmeaz sa fie înlocuit sptmâna viitoare.
      Schimbi cutia ca ai scurgeri pe la burduf? mai bine schimba doar burduful.
      Originally posted by Old Driver View Post
      Burduful cu tot cu simering.
      Eu am schimbat doar burduful si n-am mai avut probleme.

      Comment


      • Si asa merge cum zici tu Fanez.
        Last edited by Old Driver; 17 February 2017, 13:51.
        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

        Comment


        • Burduful cu semering și rulment de presiune. Am găsit ulei pe scutul de la motor.

          Comment


          • Originally posted by Fanez View Post
            Eu am schimbat doar burduful si n-am mai avut probleme.

            Deja ai avut probleme la sareta, Fane?
            Keep walking...

            Comment


            • Poate la sareta veche

              Comment


              • La aia veche. La asta noua n-am avut nicio problema, doar mici nemultumiri.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Pai are si reprezentanta probleme tehnice, de aia.

                  Ce-au zis, se incadreaza cu noul bloc tot in cele 14 zile?
                  Pentru piesa pe care mi-au montat-o azi am primit termen de 14 zile, dar a venit mai repede fiindca intre timp au mai avut de adus alte piese pentru alti clienti in regim de urgenta si a venit si a mea la pachet cu ele.

                  Pentru viitoarea piesa am primit un nou termen de 14 zile incepand de azi, dar poate o sa vina si ea mai repede.
                  Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                  Comment


                  • Ati mai avut probleme cu scaunul de la pasager? Can plec de pe loc scoate un pocnet enervant. Am observat ca are putin joc fata-spate. Pe scaunul ala sta doar sotia. Chiar asa proaste is ca se strica, cand sta pe el o persoana de 55kg?

                    Comment


                    • Nu, n-am avut probleme...icnearca sa pui alta persoana pe scaun (de exemplu, o tipa de 22-25 ani, cupa D). Vorbind serios, nu. N-am observat nici al meu (am 110 Kg) si nici sotia (63Kg in viu).. In schimb, ce ma amuza, aveam o sticla de 2L de apa pe scaun...si piuia alarma pentru centura.

                      Comment


                      • Subscriu la sticla de 2 litri... Super tare...
                        Am incercat sa-i pun centura, sa o dau la pace, dar ea nu si nu... Solutia: am baut-o...

                        Comment


                        • McDan asta inseamna razbunare!
                          Cum este sa te opreasca politia...tu baut fiind...si sa te justifici: aveam 10 beri pe scaun...si a inceput sa piuie alarma de la greutate...asa ca a trebuit sa le bau ca sa nu mai am greutate pe scaunul pasagerului si sa nu-mi mai piuie alarma....

                          Comment


                          • Eu am un catel de 5 kg si nu suna piuitoarea mereu. Trebuie sa stea numai in anumite pozitii ca sa activeze senzorul. Cu o sticla de de 2L, a piuit doar la o curba, apoi n-a mai piuit.

                            Comment


                            • Fanez...probabil depinde de ce era in sticla...daca-i apa...probabil piuia...dar mai cu scarba...ia incearca sa pui o sticla de palinca

                              Comment


                              • La mine piuie mereu, când pun geanta/rucsacul pe scaun pasager.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google