If-21-wtf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa masina Seamana cu a mea din spate

    Comment


    • @ dan.moraru Bagheta a fost colantata carbon alb si nu mi-a placut. Da foarte bine asa alb negru e un contrast care nu deranjeaza ochiul, dimpotriva parerea mea e ca se completeaza.

      @Cosmin-Poe Multumesc. Depinde din al cui punct de vedere privesti lucrurile

      Comment


      • La cate kituri xenon ai cumparat , pana acum iti puneai lupe si scapai de stres ....

        Comment


        • Pai am cumparat doar doua kituri. Da, mi-as pune lupe daca ar fi gen plug&play asa trebuie sa stau fara masina 3-4 zile si nu se poate asta si daca nu ar fi probleme cu rar-ul. Acum stiu ce o spui, ca si cu cel fara lupa sunt probleme cu rar-ul si ca deranjeaza ceilalti participanti la trafic dar asta fara lupa in caz ca nimeresc un angajat al rar-ului mai bine dispus le dau jos in 4 min si am si pus halogenul( mai sunt niste sanse sa scap de amenda) si la itp la fel pe cand cu lupele e bataie de cap si in plus si kitul lupelor au o durata de viata asemanatoare kitului fara lupa iar de cand le am nu am primit nici un flash, focalizarea este foarte buna. Daca gasesc si niste pleoape sa-i pun pe far chiar ca nu o sa mai deranjeze deloc( cu kitul cel vechi si cu pleopele puse nu deranjam deloc, am fost la o intalnire pe kiseleff si se mirau colegii dupa club ca nu deranjeaza la ochi)
          Last edited by ady_green; 9 September 2013, 19:00.

          Comment


          • Asta este adevarat. Si eu cat timp am avut xenonul in far stock nu am primit blituri. Pleaoapele alea nu lasa lumina sa bata ''in copaci''.
            MY CLA

            Comment


            • 2 kituri xenon la ce scor ? Ziceai ceva si de faruri ca le-ai schimbat....
              Si eu pot sa revin la halogen , umblu cu farurile stock in portbagaj si tot asa , daca dau de un "rarist" mai ok , in 30 de minute maxim am halogenele pe masina .
              Am mai vazut la cineva un kit xenon , ceva mai scump , ca si pret este egal cu un kit de lupe , undeva la 500-600ron kitul , si are la bec un fel de suport cu lupa , nu deranjeaza deloc si focalizeaza lumina destul de bine . Cand mai vad pe respectivul il intreb ce kit este...
              Imi pare din pozele puse de tine ca ai kitul de xenon la fel ?

              Comment


              • Farurile le-am schimbat ca am avut un mic accident iar pe kitul xenon Carguard( clasic) am dat 320 lei din real.

                Comment


                • Urmeaza sa schimb suspensia stock cu Eibach + Kayaba. Montajul il voi face eu. Am tot auzit de repozitionarea bucsilor, poate cineva sa imi dea mai multe detalii?
                  Attached Files

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google