Remapare Logan 1.5dCi 70CP - Impresii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O masina care a fost remapata acum 4-5 ani, nu mai poate avea aceeasi cotatie de pret. Oferta este valabila doar pentru cei care au pana in 3 ani de remapare. Pe langa asta, dealerul la care trebuie sa faci modificarea Stage 2 este nou si trebuie remunerat pentru lucrarea facuta.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • Salutare,ce pret mai este pt resoftarea unui 1.5 dci 70 ?

      Comment


      • Te costa 350 lei o crestere de putere la aceasta motorizare.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • Si unde se poate face? Sunt cel mai aproape de Craiova ,urmatorul oras apropiat fiind Tg Jiu ! Si pretul este pt stage 1 sau 2 ? Sau nu conteaza?

          Comment


          • Nu am dealer la Tg. Jiu. Cel mai apropiat dealer este la Vâlcea.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • Am facut remapare stage 2 la Doc cand masina avea 72.xxx km; acum are184xxx si nu am avut nici o problema; motorul merge perfect!
              Cainele care latra nu musca!

              Comment


              • Salutare ! Am un logan MCV dCi 50 kW din 2007 si as vrea sa ii fac o modificare tip Stage1. Cat m-ar costa si daca ai vre-un dealer in apropiere de Vatra Dornei ( Suceava, Bistrita, chiar si Cluj). Mersi !.

                Comment


                • 350 LEI te costa si poti merge la Cluj sau Botosani.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • Salut, mai este valabil? daca da un pret pentru stage 2 la un 1.5 dci 68cp?

                    Comment


                    • UP?

                      Am sa pun o intrebare stupida: un logan de 65CP si 235k km ar suporta o resoftare?
                      De ce as face asta: pentru ca tot am schimbat ambreiajul si am cheltuit cu masina ceva bani pe tinichigerie, deci o mai tin o vreme.

                      Comment


                      • UP?

                        Am sa pun o intrebare stupida: un logan de 65CP si 235k km ar suporta o resoftare?
                        De ce as face asta: pentru ca tot am schimbat ambreiajul si am cheltuit cu masina ceva bani pe tinichigerie, deci o mai tin o vreme.

                        Comment


                        • am si eu o intrebare, la dci-ul meu de 65 calutzi, deja cand fac itp-ul imi zice ca polueaza mult, ca sa trec de test trebuie sa ma duc pe autostrada pana la fundulea cu a 3-a la 120 sa se curete bine turbina, egr-ul, toba si ce mai e plin de mizerie pe acolo.
                          Daca fac stage 1, o sa am probleme mai mari la itp? Adica scoate si mai mult fum fata de cat scoate acum? Mi-e frica sa nu mai ia itp-ul din cauza poluarii.Masina are aproape 200.000 km.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google