Am De Vanzare Peste 200 De Repere De Origine Pt Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,

    Gasesc si eu la tine urmatorul reper :
    - Rezistenta aeroterma de origine 6001547488
    Si un pret la ea.

    Multumesc.

    Comment


    • ......

      Da .iti aduc pe comanda , la 70 lei.
      Dar de dat aceasta cu un avans, sa nu raman iar cu piesa pe stoc...

      Comment


      • Originally posted by planetara View Post
        Da .iti aduc pe comanda , la 70 lei.
        Dar de dat aceasta cu un avans, sa nu raman iar cu piesa pe stoc...
        Salut,

        Daca vorbesti despre acei suporti de bara, ultimul mesaj trimis catre tine a fost urmatorul :
        "Original a fost postat de planetara
        Cu suporti de bara cum ramane...?
        Salut,

        Ma intereseaza in continuare, dar momentna am glezna rupta / in ghips iar toate fondurile s-au dus la doctori si chestii pe langa
        CAnd fac rost de ceva banuti te anunt sa mi le aduci.

        Multam frumos si scuze pentru intarzierea raspunsului.

        Toate bune."

        Este destul de clar mesajul, zic eu....
        Iar daca vorbesti despre alta piesa, ma confunzi, din pacate.
        Cat despre piesa actuala de te intreb - rezistenta sau ce naiba e - iti dau un raspuns pana maine seara.

        Numai bine.

        Comment


        • ......

          Le-ai comandat nu ai spus ca trebuie sa strangi bani.
          Din 29 iulie 2015 tot te chinui sa strangi 40-50 lei.
          Te rog sa ma ocolesti um2802
          Se pare ca pe zi ce trece sunt tot mai multi neseriosi pe acest forum .

          Va-ti intrebat de ce atunci cand mergeti la un magazin de piese auto sa comandati o piesa si nu o are pe stoc , se cere un avans? Din fix aceasta cauza .

          Mai sunt cativa de aici de pe forum care imi spune ca vrea un reper .si vine la ora x si nu vine sau ca ne intalnim maine la ora y si nu mai raspunde nici la mesaje sau la telefon.

          Tin sa va anunt ca am facut un black list, sa nu mai perd timpul cu neseriosi.


          Unul din neseriosi a fost si sorin74ivn dar si-a dat seama ca a gresit , si-a cerut scuze de 2-3 ori si pana la urma l-am sters din lista neagra.

          Acum sa dau si cateva explicatii.
          Sunati-ma sau intrebati-ma prin mesaje si va raspund de 10 ori pe zi , cu asta ma ocup .
          Sunt colegi care au cer preturi informative de 2-3 ani si nu au cumparat nimic.Nu am absolut nici o problema , le dau informatii in continuare. Ideea este : dupa ce dau pretul rugamintea este sa nu sa hazardeze sa spuna ca maine sau poimaine imi intra salarii si cumpar piesa .
          De ce? Cateodata imi fac un plan de bataie si am 3-4 persoane care vor aceiasi piesa si comand 5 piese sa nu raman fara acele repere
          Cel mai bine spui : mai vorbim , vedem, mai sun si pe altcineva, compar si eu preturile...
          Last edited by planetara; 27 February 2017, 12:22.

          Comment


          • Se pare ca interpretezi mesajele fix cum vrei tu.
            Care parte de aici " CAnd fac rost de ceva banuti te anunt sa mi le aduci. " nu se intelege?
            In mesajele anterioare acelui enunt te-am intrebat daca ai, si cat costa si sa fie de origine ca nu ma pricep, atat, nu am spus niciodata adu-mi ca le iau. Si se poate proba usor deoarece pastrez toate mesajele.
            Deci mai usor cu acuzele, mai mult, am mai luat chestii de la tine, iar mizerii de genul asta nu fac, si iti pot confirma si cei de pe aici de la care am luat diverse produse.

            Comment


            • ....

              Asa e cu zici tu .Cu siguranta ai cumparat fix o piesa , posibil tot un plastic ceva.
              Tocmai de aceea te rog sa ma ocolesti .

              Comment


              • Nu, nu era vorba de un plastic, erau mai multe piese, plus ca am mai trimis oameni sa cumpere de la tine.
                DAr, e oke, nu-i problema, are balta peste si m-am lamurit cu cine stau de vorba.
                Numai bine iti urez.

                Comment


                • ......

                  Da cunosc asemenea utilizatori care ma recomanda la alti si el cumpara de la altcineva.
                  Ma confunzi cu siguranta.
                  Spor la treaba.

                  Comment


                  • Nuca schimbator Prestige ph1 in piele?
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • ......

                      Da .
                      La 70 lei

                      Comment


                      • Ai perfecta dreptate "planetara". De cate ori am apelat la tine a fost mai mult de cat ok. Foarte serios si ceeace am cerut, asta mi-ai trimis. oricum e greu sa te feresti de neseriosi. Cred ca cel mai bine faci o oferta si oferi transport gratuit, cu conditia sa puna baii in cont. Macar ai siguranta ca nu comanzi piese degeaba. Recomandari de seriozitate, iti dam noi, daca ai nevoie.

                        O seara frumoasa.

                        Comment


                        • ......

                          Stau linistit adicata2003
                          Se alege neghina din grau.
                          Am sa fac preturi diferentiate pentru clientii fideli .
                          Cine a mai comandat de la mine stie ca sunt corect si prompt.
                          Am o singura problema : nu mai suport neseriosi( aici nu vorbesc doar de utilizatorul de mai sus)
                          Si culmea aceiasi neseriosi ,(sa nu le spun altfel) au tupeu sa te prosteasca in fata ca nu a zis sau a scris el asa ceva.
                          Last edited by planetara; 2 March 2017, 10:45.

                          Comment


                          • Bun, vad ca o dam in diverse,
                            Atasez firul discutiilor.
                            Ordinea este : eu am pus intrebarea initiala, utilizatorul P mi-a dat raspuns 1, dupa care eu pun intrebarea 2, dansul imi da raspunsul 2, dupa care eu nu am mai zis nimic pana pe 26 sept 2016 cand utilizatorul P imi pune intrebarea 1, eu ii raspund, in raspuns fiind si motivul pentru care nu am mai zis nimic.
                            Si cam asta este tot.
                            EDIT : Din pozele incarcate nu se intelege nimic / am sa pun link pentru fiecare
                            Image intrebare initiala in Mihai U.'s images album

                            Image raspuns 1 in Mihai U.'s images album

                            Image intrebare 2 in Mihai U.'s images album

                            Image raspuns 2 in Mihai U.'s images album

                            Image intrebare 1 planetara in Mihai U.'s images album

                            Image raspuns 1 eu in Mihai U.'s images album
                            Last edited by um2802; 3 March 2017, 00:06.

                            Comment


                            • .......

                              sa inteleg ca ai uitat cand am vorbit la telefon dupa vreo 2 saptamani dupa ce ai comandat acei suporti si mi-ai bagat tot placa ca trebuie sa strangi ceva banuti.
                              ca esti in gips......
                              prin septembrie de ce nu ai avut curajul sa spui ca defapt nu mai ai nevoie de acele plastice?
                              ai preferat sa spui dupa jumatate de an ca trebuie sa strangi ceva banuti.
                              eu te ignor.
                              te rog inca odata ignora-ma si tu.

                              Comment


                              • Din pacate, cum ziceam cand am inceput discutia, ma confuzi grav.
                                Tu chiar nu intelegi ca nu am comandat nimic, ai poze mai sus la ce am discutat.
                                Noi am vorbit la telefon cand am trimis soferul firmei sa ia de la tine ceva filtre si placute de frana, atat.
                                Si cu asta am terminat discutia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google