Masinutele mele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dutu Ion View Post
    Arata a dacie veche cu amortizoarele duse ,,,,lasatio cum a facuto MUMASA(fabrica) ma refer la analtime,garda la sol,nu avem sosele pt.asa ceva
    buna asta )

    Comment


    • Originally posted by Dutu Ion View Post
      Arata a dacie veche cu amortizoarele duse ,,,,lasatio cum a facuto MUMASA(fabrica) ma refer la analtime,garda la sol,nu avem sosele pt.asa ceva

      te cam contrazic
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • foarte frumoasa masina si jantele
        un set de distantiere de 20 mm ar arata superb
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Am si eu o intrebare.. daca ma puteti ajuta.. unde pot gasii codul de mp3 ? ca am luat bateria si imi cere codu.. ? multumesc frumos.
          Last edited by cristaflavius; 11 July 2012, 20:45.

          Comment


          • foloseste motorul de cautare al forumului si scrie COD CASETOFON LOGAN, o sa apara mai multe thread-uri printre care si cel cu acest titlu,intri acolo,si postezi tipul casetofonului,seria si inca ceva, (nu mai stiu exact),si baietii iti vor gasi codul.Unde ai postat tu nu are nici o legatura cu problema ta,sa ai grija pe viitor.Nu te luam tare pentru ca esti la primul post. Bafta!!!!!!
            MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

            Logan din Bicaz (Neamt)

            Comment


            • acum 4 ani am schimbat eu bratele fata si erau pomana: 85 de lei trw, cu pivot si bucse pe ele. intre timp am facut cam 50-60000km, n-am probleme si am si arcuri sport. singurele bucse cu care hai sa zicem c-am avut usoare probleme sunt cele de la bara stabilizatoare, care cu greu tin mai mult de 2 ani. dar si alea, costa 15 lei si le schimbi tu in 20 de minute.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google