Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voi ati observat ca Logan 2 e mult mai bine rigidizat ca Logan1 ?
    o bila alba pentru L2 ... Eu habar n-aveam pana sa vad postarea lui mcDan
    Attached Files

    Comment


    • Originally posted by McDan View Post
      cine doreste...se serveste...
      Unde ai gasit pozele?

      Comment


      • Originally posted by Fanez View Post
        Unde ai gasit pozele?
        Cauti in Magazin play aplicatia Rescuecode (app pt android dar cu un mic dezavantaj e doar read-only, dar cu screen capture cum am facut eu se rezolva) este o aplicatie franceza gaesti si pe site-ul lor dar numai contra cost...

        Trimis de pe al meu Orange Neva 80 folosind Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by McDan View Post
          Cauti in Magazin play aplicatia Rescuecode...
          Ori nu merge, ori n-am gasit eu. Am gasit una care n-are legatura cu nimic si alte 2 sau 3 care sunt jocuri.

          Comment


          • Nu prea ai ce sa vezi in aplicatia aia.

            Daca insisti,o gasesti aici https://play.google.com/store/apps/d...scuecode&hl=ro
            Dupa instalare sa ii faci update.
            Last edited by Old Driver; 13 March 2017, 00:59.
            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

            Comment


            • Realizați că vă agitați degeaba, legal nu există bază pentru ea (cartea de salvare*).


              *vacă de muls pentru băeții destepți ca și:
              -stingător, eventual tip spray/sau mai nou china, total inutil (s-a inventat 112)
              -trusă sanitara (vezi mai sus)
              -triunghiuri
              -anvelope de iarnă (corect era :"Nu sunt obligatorii, dar dacă din vina ta blochezi circulatia, pe timp de iarnă, te amendăm de nu te vezi")
              etc,etc
              Last edited by t0rquemada; 13 March 2017, 01:47.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • App aia e vax. Face update 3 zile.
                Cartea lu' peste n-ajuta la nimic pe nimeni. Asta este exact ca iepurasul care n-are sapca. Sa mai gasim o inventie pentru un motiv de amenda.
                Am mai zis undeva "aia cu descarcerarea trebuie sa aiba catalog cu toate schemele de la toate masinile". Ce masina e? Pagina 215.
                Last edited by Fanez; 13 March 2017, 02:06.

                Comment


                • 1,0 SCe animation
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Super tare.

                    Comment


                    • Tare e că pompa de ulei cu debit variabil e chiar pe ( și antrenată de ) arborele cotit
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Cea mai tare inovație, care nu este de ultima ora (eu am aflat prima data despre ea, în școală, înainte de asasinarea lui Ceaușescu) și nu este a Renault, este distribuția variabila care oferă un cuplu maxim pe o plaja de turații și nu doar intr-un singur punct, la motorașul asta, cu o putere litrica frumușica.
                        Pompa aia de ulei, dar fără cilindree variabila, s-a pus înainte și pe anumite motorase monocilindrice montate pe unelte portabile, drujbe, motosape, etc.
                        Last edited by tipicarul; 23 March 2017, 22:01.
                        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                        Comment


                        • Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

                          Eu la Logan 2 i n-am descoperit inca fiabilitatea de la Logan 1.

                          Comment


                          • Răbdare, ca n-au intrat zilele-n sac! Ai spus " inca" ... asta-i iz de optimism!
                            Last edited by tipicarul; 23 March 2017, 22:49.
                            „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                            Comment


                            • Doar pentru a fi in ton cu titlul topicului.

                              Comment


                              • Logan 2 are fiabilitate de L2, n-are cum sa aiba fiabilitate de alta masina.
                                Eu am descoperit ca atunci cand directionezi aerul in habitaclu are mai multe pozitii decat cele desenate. Sunt trepte intermediare si se simte.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google