Revizii Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    Ce odios a zgariat-o!
    Mananca-i ficatii aluia, sa fie bun de plata.

    Asta ar trebui concediat, fara drept de apel.
    Una e sa gresesti si alta e sa nu te duca capu', sau sa fii extrem de superficial in ceea de faci (ca deh, nu e bunu' tau si te doare la banana...ca vb aia, e dacie).
    Ala ori e prostalau facut gramada, ori este nemernic! Chiar ca merita dat afara!

    Ca a folosit surubelnita, ca putea sa foloseasca o ranga, rezultatul era tot ala!
    „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

    Comment


    • Evident, seful lui, Directorul Adjunct de la Croserie, mi-a spus ca nu avea ce sa caute cu surubelnita acolo, avand in vedere ca acel cheder poate fi scos si cu mana, dar deh, a zis baiatul sa nu-si strice manichiura, si a bagat surubelnita.
      L-am filat de departe, de cand a intrat in atelier, ca era, sa spunem "plictisit". Pe om chiar il durea la banana, si era deranjat ca a fost chemat de baiatul de la receptie, sa inlocuiasca un autocolant...

      Comment


      • Mda, ai avut ghinionul de a te "intersecta" cu un nemernic!
        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

        Comment


        • Si poze mai elocvente, cu o camera mai "de doamne-ajuta", si masina curata
          Attached Files

          Comment


          • Sa inteleg ca ambele usi trebuiesc vopsite?
            „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

            Comment


            • Cand o sa vinzi masina, n-o sa te creada nimeni ca ai vopsit usa de la o zgarietura ca aia, o sa zica ca a intrat tancu in tine si a trebuit sa schimbi usa.
              Adevarat bou, individul din service...

              Comment


              • Ti-o revopseste local, ce sunt fraieri sa o vopseasca pe toata .

                Comment


                • rizi tu rizi dar poate omu a muncit de banii aia
                  tu cum ai fi zis daca era a ta ??? eh ???

                  Comment


                  • uite aici lovitura a lu' noname...adica de tip "vandalism"...uite asa iti strica ziua...
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by anton.dan View Post
                      rizi tu rizi dar poate omu a muncit de banii aia
                      tu cum ai fi zis daca era a ta ??? eh ???
                      Sigur ca a muncit omu, ce eu n-am muncit? Am vrut doar sa mai destind atmosfera, faptul e consumat acum, pacat de nervii pierduti! Am si eu o indoitura, pe nervura aripii dreapta, noi sa fim sanatosi ca tablele sunt table!

                      Comment


                      • doar usa spate stanga trebuie reparata. Dar este atinsa in 2 locuri: o data acolo unde "dorelul" a sprijinit surubelnita, si a sarit vopsea grund, pana la tabla, iar al 2-lea loc, este o zgarietura, pozitionata, dupa cum se vede, la dreapta manerului de deschidere usa, facuta "fin", cu varful surubelnitei, cand gesticula pe langa masina. Chiar acum m-au sunat de la service, ca e aproape gata masina, la ora 14:00 ma duc sa o iau. O sa vad la fata locului in ce stare se prezinta

                        Originally posted by McDan View Post
                        uite aici lovitura a lu' noname...adica de tip "vandalism"...uite asa iti strica ziua...
                        ...... sper ca ai casco.....
                        Mama ce le-as rupe picioarele astora care fac d-astea si nu lasa asigurarea....asta daca au.
                        Cu adevarat nasol!
                        Last edited by m3dic911; 20 March 2017, 13:08. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by anton.dan View Post
                          rizi tu rizi dar poate omu a muncit de banii aia
                          tu cum ai fi zis daca era a ta ??? eh ???
                          Nu rad de om, stii cum este, dar asa au procedat si la mine si la altii. V-am mai spus ca au zgariat prin interior plastice, acu ce sa le mai zic....

                          Comment


                          • Originally posted by m3dic911 View Post
                            ... sper ca ai casco.....
                            Din fericire am... ca daca nu aveam...aoleu...
                            Am fost la constatare...urmeaza sa ma sune...

                            Comment


                            • @McDan, anul trecut inainte de Paste am gasit aripa si bara zgariata, lovita pana sa plec la tara, dupa amiaza.
                              Tot asa intr-o dupa amiaza, am gasit aripa infundata, am fost de am indreptat-o la PDR.

                              Comment


                              • La mine partea proasta e ca acea adâncitura (defapt sunt 3 linii paralele) e exact pe cant ... chiar nu-mi dau seama cum o sa facă...cu PDR eu zic ca e imposibil.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google