Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avem pe sandero stepway, mie asta mi se pare a fi cotiera ...
    Sursa facebook, click aici

    Sau putem sa mergem sa le dam cu brosura in cap si sa le zicem ca vrem si noi cotiera aia

    Comment


    • Eu mi.am comandat cotiera cu serie 8201679842 la dealer in bacau, 400 lei, a venit in 4 zile.. acum astept sa vina si masina si sa o monteze baietii

      Comment


      • Ti-au cerut bani pentru montaj?

        Comment


        • Nu am vorbit de treaba asta dar probabil o sa platesc montarea..

          Comment


          • Sunt curios cat vor cere, vad ca ai modelul nou de cotiera, iar mie, la cel vechi, mi-au cerut 150 de lei manopera ceea ce mi s-a parut enorm. E drept, modelul nou pare mai complicat de instalat.

            Comment


            • Are cineva idee daca cotiera cea veche (8201533390) are reglaj pe inaltime si rabatare ?

              Comment


              • stie cineva unde pot gasi tipul de cotiera care sta prinsa de spatarul scaunului? Ca la modelul nou de logan?

                Comment


                • Pe modelul nou de la logan.
                  Cauta in topicul asta o pagina-doua (trei) in urma.

                  Comment


                  • se aduc in reprezentante, intreaba la dealer. E vreo 415 lei

                    Comment


                    • Originally posted by misterG View Post
                      Are cineva idee daca cotiera cea veche (8201533390) are reglaj pe inaltime si rabatare ?
                      Azi am montat-o, nu are reglaj pe inaltime dar se rabateaza la verticala.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Am si eu modelul acesta de ceva vreme. Este simpla, buna, stabila. Report calitate/pret bun .Cum zicea colegul mai sus, nu are reglaj pe inaltime, dar se rabateaza.

                        Comment


                        • 8201533390 de vineri am si eu acest reper pe masina montat ,raport calitate pret ok!
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Cotiera 8201371987 este singura care se poate monta fara gaurirea tunelului median de frana?

                            Comment


                            • DA,numai ca,este imposibil de gasit la noi...au noile coduri!
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • "se poate monta fara gaurirea tunelului median" cum asa?? se lipeste?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google