Manual Service DACIA LOGAN 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by maravela View Post
    Va multumesc pentru rabdare.

    Revin.Am reinstalat Dialogys 4.8 ,si la modele imi apare numai Logan Sandero -nu I sau II.Si nu inteleg, de ce ultima varianta e 4.34 si nu 4.8? In 4.6 am sansa sa gasesc?
    Versiunile 4.6 si 4.8 sunt defapt 4.06 si 4.08 care sunt mai vechi si nu au x52.

    Comment


    • #32
      Multumesc,acum am inteles.Stiti cumva de la ce versiuni pot gasi ceva pentru x52?

      Comment


      • #33
        Daca ai inteles instaleaza ce gasesti de la 4.27 incolo de la gogu, 4.31, 4.34, sint PR vederi explodate cum ti-a zis deja torque, ai coduri piese, desene de ansamblu...cam asta e tot pentru x52.
        NT si MR asa cum s-a zis deja aici pentru x52 nu sint, sint in schimb alea de modele depasite, Renouri din secolul trecut. Deci diagnoza nimic, totul online pentru autorizati cu abonament pe renault.infotech. Acolo gasesti x52 complet.

        Comment


        • #34
          Stie cineva daca a aparut pe net varianta Dialogys care sa contina si date despre Logan Euro6?
          Last edited by tipicarul; 29 March 2017, 14:12.
          „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

          Comment


          • #35
            salutare ,cine ma poate ajuta cu imagini (din dialogys) demontare spoiler logan 2 (2013-2016)??

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google